YENİ
25.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 NİSAN KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

21 Ağustos 2016 Pazar

GanyanTime.com

22 Ağustos Beygir.com KOCAELİ At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda YENİLMEZ (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.BALYECİ SALİH (1) ciddi rakibi olacaktır.KING OF ROCK (5) ve ÇEKO DAYI (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki KIRMIZIKAYA (4-8-10) koşudaki ilk şanslı isimdir.YÜREKALP (6) en yakın takipçisi olacaktır.FECIR (3) ve TUMBULGÜTNAN (5) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi formuyla KIZILHAN (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.EYVAH UZUN MEHMET (1) en yakın takipçisi olacaktır.GÜÇSALAN (6) ve ÖZDAMAR (5) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki ÇERMİ KHAN (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.PEKSOYUNOĞLU (4) en yakın takipçisi olacaktır.YEŞİLMASKE (6) ve ÇETİNBABA (2) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Artan formuyla ABRAJ (1) ve BEST OF ELİF (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ANDARKAN (2) ciddi rakipleri olacaktır.TIME ATTACK (5) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

6.Koşu: İyi formuyla KING BURAK (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ADABEYI (2) en yakın takipçisi olacaktır.KONIGIN (5) ve KING YAVUZ (4) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: Formda olan KIZIMESRA (6) koşudaki favori isimdir.GÜLERANA (3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.YOLAŞAN (7) ve ANEMON FIVE (4-9) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İyi formuyla ÖZBİLGİN (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.KIZAGAN (10) ciddi rakibi olacaktır.BEDRİ (2-8) ve MEYLİNUR (11) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.


25.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN