YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

21 Ağustos 2016 Pazar

GanyanTime.com

22 Ağustos Beygir.com KOCAELİ At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda YENİLMEZ (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.BALYECİ SALİH (1) ciddi rakibi olacaktır.KING OF ROCK (5) ve ÇEKO DAYI (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki KIRMIZIKAYA (4-8-10) koşudaki ilk şanslı isimdir.YÜREKALP (6) en yakın takipçisi olacaktır.FECIR (3) ve TUMBULGÜTNAN (5) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi formuyla KIZILHAN (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.EYVAH UZUN MEHMET (1) en yakın takipçisi olacaktır.GÜÇSALAN (6) ve ÖZDAMAR (5) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki ÇERMİ KHAN (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.PEKSOYUNOĞLU (4) en yakın takipçisi olacaktır.YEŞİLMASKE (6) ve ÇETİNBABA (2) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Artan formuyla ABRAJ (1) ve BEST OF ELİF (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ANDARKAN (2) ciddi rakipleri olacaktır.TIME ATTACK (5) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

6.Koşu: İyi formuyla KING BURAK (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ADABEYI (2) en yakın takipçisi olacaktır.KONIGIN (5) ve KING YAVUZ (4) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: Formda olan KIZIMESRA (6) koşudaki favori isimdir.GÜLERANA (3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.YOLAŞAN (7) ve ANEMON FIVE (4-9) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İyi formuyla ÖZBİLGİN (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.KIZAGAN (10) ciddi rakibi olacaktır.BEDRİ (2-8) ve MEYLİNUR (11) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN