YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
22.05 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.05 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

22 Ağustos 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

22 Ağustos Metin Arman KOCAELİ Yarış Tahminleri ve Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.AYAK: ZOR BİR KOŞU İLE BAŞLAYACAK OLAN BİRİNCİ AYAKTA BENİM FAVORİM 3 NUMARALI KIZILHAN OLACAK BU PİSTTE ÇOK ETKİLİ OLAN BU AT ÖNLERDE TEMPOSUNU AYARLADIĞI TAKTİRDE ÇOK ŞANSLI OLACAKTIR. ANCAK BU ZOR KOŞUDA RAKİPLERİ SIRASIYLA ŞU ŞEKİLDE YAZILMALI 1.5.2.7.6.8.4 YA 3 TEK YADA HEPSİ. 

2.AYAK: BU TAY KOŞUSUNDA İLK STARTINDA ÇOK RAHAT KAZANACAKMIŞ GİBİ SON VİRAJA LİDER ÇIKAN ANCAK SON METRELERE DOĞRU TEMPOSUNUN DÜŞMESİNDEN YARARLANAN MY CEM'İN KAZANDIĞI KOŞU ARDINDAN GELİŞEN NEFESİ YANI SIRA DB TAKILACAK OLMASININDA AVANTAJ OLACAĞINI DÜŞÜNDÜĞÜM 1 NUMARALI ÇERMİ KHAN MAİDENE VEDA EDECEKTİR. 

3.AYAK: SON KOŞUSUNDA ANKARA'DA APRANTİSİ İLE ÇOK HATALAR YAPARAK YARIŞI DÖRDÜNCÜ BİTİREN 5 NUMARALI TIME ATTACK KENDİNİ İYİ TANIYAN PİLOTU O.ÖZTÜRK'LE ÖNCELİKLE ŞANS VERİLMELİ. 2 NUMARALI ANDARKAN EN CİDDİ RAKİBİ OLUP. UZUN ARADA SONRA GÖRDÜĞÜ KOŞULARLA KONDÜSYON AÇIĞINI KAPATAN 7 NUMARALI ROYAL SIGNATURE,SON KOŞUSUNU KAZANIRKEN ŞANSIZLIĞINI KIRAN 1 NUMARALI ABRAJ VE USTA PİLOTU İLE 3 NUMARALI BEST OF ELİF YAZARAK BU AYAĞI GEÇEBİLİRİZ. 

4.AYAK: SON KOŞUSUNU KAZANIRKEN TABİRİ CAİZSE ARAYA KÖY KURAN 3 NUMARALI KING BURAK FAVORİM OLUP ÖNCELİKLİ RAKİBİ SON KOŞUSUNDA RAKİPLERİNE ORANLA AĞIR KİLO İLE KOŞAN BUGÜN İÇİN MÜSAİT OLAN SİKLETİ İLE 2 NUMARALI ADABEYI VE FORMUNUN ZİRVESİNDE OLAN 5 NUMARALI KONIGIN YAZARAK BU AYAĞI GEÇMEK İSTİYORUM. 

5.AYAK: ZOR OLAN BU KOŞUDA BENİM FAVORİM 3 NUMARALI GÜLERANA OLACAK SON YARIŞINDA STARTTAN OLDUKÇA GEÇ ÇIKAN KISRAK DAHA YARIŞIN BAŞINDA ŞANSINI YİTİRMİŞTİ ANCAK BUGÜN İÇİN UZAYAN MESAFENİNDE KENDİSİNE AVANTAJ OLACAĞINI DÜŞÜNÜYOR VE İLK İSİM OLARAK ÖNERİYORUM. SON YARIŞINDA ANKARA'DA ABLALARINI GERİDE BIRAKIRKEN NE DENLİ FORMDA OLDUĞUNU İSPAT EDEN 6 NUMARALI KIZIMESRA YİNE ABLARINI GERİDE BIRAKABİLİR İKİNCİ ŞANSLI İSİM OLARAK ÖNERİYORUM. 7 NUMARALI YOLAŞAN, 4 NUMARALI ANEMON FIVE VE 1 NUMARALI GÜNEBAKIŞ MUTLAKA DEĞERLENDİRİLMELİ. 

6.AYAK: BU PİSTTE İLK STARTINI ALACAK OLAN 5 NUMARALI ÖZBİLGİN İÇİN BANA GÖRE KOLAY BİR KOŞU OLACAK BANKO ÖNERİYORUM. 

Sizde tahmin ve yorumlarınızı aşağıda bulunan yorum bölümünden gönderebilirsiniz. Hepinize bol şanslar. 


22.05 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.05 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN