YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

22 Ağustos 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

22 Ağustos Nesine.com ADANA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: Sıralamam: 3-2-4-1

2. Koşu: Sıralamam: 2-9-1

3. Koşu: Sıralamam: 3

4. Koşu: Formda isimlerin bir araya geldiği günün 4. Koşusuna; 2 numaralı PARTY LOVER, 1 numaralı LEGENORD, 7 numaralı SKORER, 3 numaralı KAZİMBABA, 6 numaralı FORT LAUDERDALE ve 4 numaralı TEKDAL sırasıyla kuponlara işaretlenmeli.

5. Koşu: Tabela içinde bitirdiği son yarışı tatminkar olan 3 numaralı GÜZELSAÇAN birinciliğin en güçlü adayıdır. 2 numaralı EZO HANIM, 10 numaralı SON ARZUM, 11 numaralı SOYLU TURBO, 5 numaralı KAMANİÇE ve 8 numaralı OTANTİK rakipleridir.

6. Koşu: 1 numaralı OLCAYIN OĞLU ile 3 numaralı ARMİNİM arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hata yapanın kazanan olmasını bekliyorum.

7. Koşu: 1 numaralı ICE PRINCESS, 3 numaralı CANPETEK, 2 numaralı DREAMS TO REALITY, 8 numaralı SAHİBE, 6 numaralı HÜRKUŞ ve 5 numaralı OCEAN EYE ayrım yapılmadan şablonlara yazılmalı.

8. Koşu: Son koşusuyla kazanacak kıvama geldiğini gözler önüne seren 6 numaralı NADİDE SULTAN, kuponlara tek yazılabilir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9. Koşu: Rakiplerine oranla ağır sıklet taşıyacak olan 1 numaralı KIŞGÜLÜ bundan etkilenmediği takdirde yine kazanır! 3 numaralı SARIBİRGÜL, 9 numaralı NAZLI PRENSES, 4 numaralı NURAN HANIM ile 5 numaralı ZEMZEMKIZI favorinin eksik koşması halinde şansı artacak isimlerdir.


21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN