YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
KAZANDIRMAYA DEVAM; Kocaeli 1. ayakta günün ganyanı ile 5.30 veren SERBEYHAN'ı banko olarak önerdik. (BEYAZ BAYRAK) // Kocaeli 2. ayakta 4.40 ganyan ile VOLKANIMSIN'ı tek olarak önerdik. (ÖZGÜR GÖKÇE)
GanyanTime.com Android Mobil Uygulaması

22 Ağustos 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

22 Ağustos Nesine.com ADANA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: Sıralamam: 3-2-4-1

2. Koşu: Sıralamam: 2-9-1

3. Koşu: Sıralamam: 3

4. Koşu: Formda isimlerin bir araya geldiği günün 4. Koşusuna; 2 numaralı PARTY LOVER, 1 numaralı LEGENORD, 7 numaralı SKORER, 3 numaralı KAZİMBABA, 6 numaralı FORT LAUDERDALE ve 4 numaralı TEKDAL sırasıyla kuponlara işaretlenmeli.

5. Koşu: Tabela içinde bitirdiği son yarışı tatminkar olan 3 numaralı GÜZELSAÇAN birinciliğin en güçlü adayıdır. 2 numaralı EZO HANIM, 10 numaralı SON ARZUM, 11 numaralı SOYLU TURBO, 5 numaralı KAMANİÇE ve 8 numaralı OTANTİK rakipleridir.

6. Koşu: 1 numaralı OLCAYIN OĞLU ile 3 numaralı ARMİNİM arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hata yapanın kazanan olmasını bekliyorum.

7. Koşu: 1 numaralı ICE PRINCESS, 3 numaralı CANPETEK, 2 numaralı DREAMS TO REALITY, 8 numaralı SAHİBE, 6 numaralı HÜRKUŞ ve 5 numaralı OCEAN EYE ayrım yapılmadan şablonlara yazılmalı.

8. Koşu: Son koşusuyla kazanacak kıvama geldiğini gözler önüne seren 6 numaralı NADİDE SULTAN, kuponlara tek yazılabilir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9. Koşu: Rakiplerine oranla ağır sıklet taşıyacak olan 1 numaralı KIŞGÜLÜ bundan etkilenmediği takdirde yine kazanır! 3 numaralı SARIBİRGÜL, 9 numaralı NAZLI PRENSES, 4 numaralı NURAN HANIM ile 5 numaralı ZEMZEMKIZI favorinin eksik koşması halinde şansı artacak isimlerdir.


24.01 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

24.01 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

24.01 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN