YENİ
12 EKİM'DE DE KAZANDIRMAYA DEVAM ETTİK! Yazarımız Özgür Gökçe'nin 12 Ekim ANKARA 1. Altılı tahmini 793 TL, Adanalı'nın İZMİR Altılı tahmini ise 296 TL kazandırmıştır. // Ayrıca yazarımız Adana'lı 3 Ekim DİYARBAKIR altılısını doğru tahmin ederek 65.728 TL kazandırmıştır. Bizi takip etmeye ve desteklemeye devam edin.

22 Ağustos 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

23 Ağustos Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 

1.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile ÇANAKÇI BEYİ (1) ve PINKGOLD (3) birinciliğin güçlü adayları olup; DOĞA KRALİÇESİ (5) ve ASLA VAZGEÇEMEM (4) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Son koşusunu kazanan TRITON (2) favorimizdir. İdeal mesafesinde TERRA BAY (1) favorinin ciddi rakibi olup; SİVEREK DİYARI (4) ve MY SWETY BOY (3) hata affetmeyecek isimlerdir.

3.Koşu: Son koşularını kazanan ERSÖZLÜ (4) ve MERAM (2) birinciliğin güçlü adayları olup; EMPIRE SON (1) ve GAZİ EVRENOS (3) ihmale gelmeyecek safkanlardır.

4.Koşu: Etkili koşuları ile HERGELE (4) ve son koşusunu kazanan KARAYÜREK (6-7) birinciliğin güçlü adayları olup; YURTTAY (3) ve MERCANLI (1) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Son koşusunda beğenilen BİRKASIM (1) favorimizdir. İyi durumu ile SEYYAHKIZI (2) favorinin ciddi rakibi olup; BENAZİR KIZ (3) ve KISMET KIZ (4) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

6.Koşu: Koştuğu her koşuda daha iyi sonuç alan BADARBUNGA (2) favorimizdir. Son koşusunu beğendiğimiz KING CROWN (3) favorinin ciddi rakibi olup; SCHOOL DANCER (4) ve FLYING BIRD (5) ihmale gelmeyecek safkanlardır.

7.Koşu: Son üç koşusunu kazanan ARIM (5) üstün performansı ile günün güvenilir safkanlarından olup; ÖZREİS (3), RUAT (4) ve COŞANMERİÇ (1) hata kollayacak safkanlardır.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Son koşularında dikkat çeken OPSTINATE (8) ve SİNCAP GÜL (9) birinciliğin güçlü adayları olup; MANOUSH (5) ve MADEMOISELLE (4) sonraki ihtimallerdir.