YENİ

22 Ağustos 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

23 Ağustos Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 

1.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile ÇANAKÇI BEYİ (1) ve PINKGOLD (3) birinciliğin güçlü adayları olup; DOĞA KRALİÇESİ (5) ve ASLA VAZGEÇEMEM (4) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Son koşusunu kazanan TRITON (2) favorimizdir. İdeal mesafesinde TERRA BAY (1) favorinin ciddi rakibi olup; SİVEREK DİYARI (4) ve MY SWETY BOY (3) hata affetmeyecek isimlerdir.

3.Koşu: Son koşularını kazanan ERSÖZLÜ (4) ve MERAM (2) birinciliğin güçlü adayları olup; EMPIRE SON (1) ve GAZİ EVRENOS (3) ihmale gelmeyecek safkanlardır.

4.Koşu: Etkili koşuları ile HERGELE (4) ve son koşusunu kazanan KARAYÜREK (6-7) birinciliğin güçlü adayları olup; YURTTAY (3) ve MERCANLI (1) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Son koşusunda beğenilen BİRKASIM (1) favorimizdir. İyi durumu ile SEYYAHKIZI (2) favorinin ciddi rakibi olup; BENAZİR KIZ (3) ve KISMET KIZ (4) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

6.Koşu: Koştuğu her koşuda daha iyi sonuç alan BADARBUNGA (2) favorimizdir. Son koşusunu beğendiğimiz KING CROWN (3) favorinin ciddi rakibi olup; SCHOOL DANCER (4) ve FLYING BIRD (5) ihmale gelmeyecek safkanlardır.

7.Koşu: Son üç koşusunu kazanan ARIM (5) üstün performansı ile günün güvenilir safkanlarından olup; ÖZREİS (3), RUAT (4) ve COŞANMERİÇ (1) hata kollayacak safkanlardır.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Son koşularında dikkat çeken OPSTINATE (8) ve SİNCAP GÜL (9) birinciliğin güçlü adayları olup; MANOUSH (5) ve MADEMOISELLE (4) sonraki ihtimallerdir.