YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

23 Ağustos 2016 Salı

GanyanTime.com

23 Ağustos Beygir.com KOCAELİ At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Altılı Ganyanın ilk ayağında BAHTIAK (1-9), FEHİMAN (5) ve PORSUK BEYİ (2) birinciliğin güçlü adayları olup; HONG KONG (8) koşunun sürpriz ismidir.

2.Koşu: Son koşusunda beğenilen KIZIMİREM (1) favorimizdir. İyi durumu ile FATMA GELİN (3) favorinin ciddi rakibi olup; SARAYCARİYESİ (2) ve SULTANHAN (6) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

3.Koşu: Son koşusunu kazanan KUTLUERİNOĞLU (1) favorimizdir. İdeal mesafesinde SIRKAYA (5) favorinin ciddi rakibi olup; ALMAATA (2) ve EFEKAN (4) hata affetmeyecek isimlerdir.

4.Koşu: İstanbul'dan formda gelen LEMNOS (1) uygun grupta favorimizdir. Son koşularında dikkat çeken WIND OF EAST (4) favorinin ciddi rakibi olup; BUENOS DIAS (5) ve MARMARAY (2) ihmale gelmeyecek isimlerdir.

5.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile HANDI GIRL (2) ve KARABİA (5) birinciliğin güçlü adayları olup; KİM (6) ve HENDEK PRENSESİ (3) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

6.Koşu: Son koşusunu kazanan AĞAEFENDİ (9) favorimizdir. İdeal mesafesinde MEGAS (3) favorinin ciddi rakibi olup; PERFECTUS (7) ve CRASSUS (8) hata affetmeyecek isimlerdir.


19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN