YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
23.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 NİSAN Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

23 Ağustos 2016 Salı

GanyanTime.com

23 Ağustos Beygir.com KOCAELİ At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Altılı Ganyanın ilk ayağında BAHTIAK (1-9), FEHİMAN (5) ve PORSUK BEYİ (2) birinciliğin güçlü adayları olup; HONG KONG (8) koşunun sürpriz ismidir.

2.Koşu: Son koşusunda beğenilen KIZIMİREM (1) favorimizdir. İyi durumu ile FATMA GELİN (3) favorinin ciddi rakibi olup; SARAYCARİYESİ (2) ve SULTANHAN (6) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

3.Koşu: Son koşusunu kazanan KUTLUERİNOĞLU (1) favorimizdir. İdeal mesafesinde SIRKAYA (5) favorinin ciddi rakibi olup; ALMAATA (2) ve EFEKAN (4) hata affetmeyecek isimlerdir.

4.Koşu: İstanbul'dan formda gelen LEMNOS (1) uygun grupta favorimizdir. Son koşularında dikkat çeken WIND OF EAST (4) favorinin ciddi rakibi olup; BUENOS DIAS (5) ve MARMARAY (2) ihmale gelmeyecek isimlerdir.

5.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile HANDI GIRL (2) ve KARABİA (5) birinciliğin güçlü adayları olup; KİM (6) ve HENDEK PRENSESİ (3) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

6.Koşu: Son koşusunu kazanan AĞAEFENDİ (9) favorimizdir. İdeal mesafesinde MEGAS (3) favorinin ciddi rakibi olup; PERFECTUS (7) ve CRASSUS (8) hata affetmeyecek isimlerdir.


22.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.04 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN