YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
27.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.04 NİSAN İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

23 Ağustos 2016 Salı

Fırst Class Haberler

23 Ağustos Furkan KOCAELİ Tahmin ve Analizleri

 
------------------------ REKLAM ------------------------

FEHİMAN: GÖZLÜK-DİLBAĞI takısı ile Kocaeli pistinde iyi yarışlar koşmaya başlayan bu isim yine kendisi için uygun bir grup buldu desem yeri var. Son H-16 yarışında bu grup için nispeten daha iyi rakipleri ile mücadele eden FEHİMAN bugün güvendiğim BANKOM'dur.

SARAYCARİYESİ:
Son yarışında virajı en sonda dönüp son 300 metrede imkansız bir şeyi gerçekleştirme çabası içine giren binicisi yüzünden belki de ikincilik ile yetinen SARAYCARİYESİ biraz daha önlerde beklerse yarışı lehine çevirecek güç ve potansiyele sahip. 


FATMA GELİN: Son iki yarışından biraz gerileme görmüş olsam da bu pistte koştuğu yarışta iyi bir derece elde edip uzak farkla birincilik elde etmişti. Eğer sıkıntıları yoksa etkili koşmaya aday bir isim. 


EFEKAN: Uzun mesafe yarışlarında daha çok beğendiğim ismin son yarışını ölçü almıyorum. Bugün daha uygun ve kilo avantajını da elinde bulunduracak olmasından dolayı yarışın içinde olacağını düşünüyorum. Nitekim 2 yarış önce ŞARTLI-5 yarışta sonlarda iyi gelmişti ve yakın ara yarışı beşinci tamamlamıştı.  ALTERNATİF TEK arayıp yüksek AGF'li atları yıkacak olanlar için iyi bir TEK olacağı düşüncesindeyim. 


KİM: Daha önce 2 kere GÖZLÜK-KULAKLIK takısı ile koşturulup start problemi olduğu anlaşılan ve bugün de yine Takısız koşacak olan KİM bir aksilik yaşamadığı sürece yarış içinde bu rakipleri karşısında ayakta durabilecek kapasiteye sahip bir isim.

OĞLUM OZAN: 3 aylık bir aranın ardından H-17 koşan ve eski günlerdeki formuna benzer bir yarış gören bu isim AGF sıralamasında baya arkalarda olmasından ötürü bomba sevenler için kuponlarda olması gerektiğine inanıyorum. 


HERCULES: Yine 3 aylık bir aranın ardından yarış gören ve daha önce bu tip mesafelerde iyi yarışlar çıkartan HERCULES rakiplerinin kilo dezavantajını lehine çevirebilirse yarış içinde olabilir. Son 3 yarıştır sıkıntılarının olduğu belli olsa da giderildiği takdirde iyi koşabilme ihtimali yüksek. 

1.AYAK: 5-FEHİMAN 

2.AYAK: 2,,,3,1,6,8 
3.AYAK: 4,,,,,,5,1 
4.AYAK: 5,,1
5.AYAK: 6,,,2,3 

6.AYAK: 2,,7,8,11,,3,1,10,9,5,12 


27.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
27.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN