YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
KAZANDIRMAYA DEVAM; Kocaeli 1. ayakta günün ganyanı ile 5.30 veren SERBEYHAN'ı banko olarak önerdik. (BEYAZ BAYRAK) // Kocaeli 2. ayakta 4.40 ganyan ile VOLKANIMSIN'ı tek olarak önerdik. (ÖZGÜR GÖKÇE)
GanyanTime.com Android Mobil Uygulaması

23 Ağustos 2016 Salı

GanyanTime.com

24 Ağustos Beygir.com ELAZIĞ At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda VIRGIN PEARL (7) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BLUE LIFE (6-10) en yakın takipçisi olacaktır.SIGHT SEERS (5) ve SEA HORSE (3) sonraki ihtimallerdir. 

2.Koşu: İyi durumdaki QUEEN OF DIAMONS (14-9) ve GHANA (4) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.MERZUKA (12) en yakın takipçileri olacaktır.EZBERBOZAN (3) sürpriz şans verilebilecek isimdir. 

3.Koşu: İyi formuyla PRENSES SARA (9) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.GÜLSENUR (1) ciddi rakibi olacaktır.İNCİR ÇEKİRDEĞİ (5) ve DIREJKIZI (11-3) sonraki ihtimallerdir. 

4.Koşu: İyi durumdaki HÜR TUMBUL (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.DOĞA MARIA (5) ciddi rakibi olacaktır.CAPITANE (4) ve PAMUK ŞEKER (11) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir. 

5.Koşu: Formda olan ROJHAT KIZI (3) koşudaki favori isimdir.VAĞON (4) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.BEYBİNİN KIZI (10) ve AYŞEROSE (9) sonraki ihtimallerdir. 

6.Koşu: Artan formuyla KATLEYA (12) ve GÜLDEHAN (11) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.DORUKSEL (4) en yakın takipçileri olacaktır.KORHAN KAPTAN (6) sürpriz şans verilebilecek isimdir. 

7.Koşu: Formda olan INTO STAR (1) koşudaki favori isimdir.KIYAMET (3) favorinin ciddi rakibi olacaktır.SEORA (2) ve KURTAR ZEYNA (5) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir. 

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İyi durumdaki HASKAN (1-15) koşudaki ilk şanslı isimdir.KIRKDÖRT (5) en yakın takipçisi olacaktır.DORUKEFE (7) ve ŞUBATHAN (2) sonraki ihtimallerdir. 

9.Koşu: İyi formuyla DAR ES SALAAM (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SELİMBEY (8) en yakın takipçisi olacaktır.JUST IN TIME (12) ve HOROSANLI (4) sonraki ihtimallerdir. 


24.01 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

24.01 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

23.01 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN