YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
23.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 NİSAN Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE; YAZARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE AY SONUNDA TAHMİNLERİNE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

23 Ağustos 2016 Salı

GanyanTime.com

24 Ağustos Beygir.com ELAZIĞ At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda VIRGIN PEARL (7) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BLUE LIFE (6-10) en yakın takipçisi olacaktır.SIGHT SEERS (5) ve SEA HORSE (3) sonraki ihtimallerdir. 

2.Koşu: İyi durumdaki QUEEN OF DIAMONS (14-9) ve GHANA (4) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.MERZUKA (12) en yakın takipçileri olacaktır.EZBERBOZAN (3) sürpriz şans verilebilecek isimdir. 

3.Koşu: İyi formuyla PRENSES SARA (9) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.GÜLSENUR (1) ciddi rakibi olacaktır.İNCİR ÇEKİRDEĞİ (5) ve DIREJKIZI (11-3) sonraki ihtimallerdir. 

4.Koşu: İyi durumdaki HÜR TUMBUL (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.DOĞA MARIA (5) ciddi rakibi olacaktır.CAPITANE (4) ve PAMUK ŞEKER (11) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir. 

5.Koşu: Formda olan ROJHAT KIZI (3) koşudaki favori isimdir.VAĞON (4) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.BEYBİNİN KIZI (10) ve AYŞEROSE (9) sonraki ihtimallerdir. 

6.Koşu: Artan formuyla KATLEYA (12) ve GÜLDEHAN (11) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.DORUKSEL (4) en yakın takipçileri olacaktır.KORHAN KAPTAN (6) sürpriz şans verilebilecek isimdir. 

7.Koşu: Formda olan INTO STAR (1) koşudaki favori isimdir.KIYAMET (3) favorinin ciddi rakibi olacaktır.SEORA (2) ve KURTAR ZEYNA (5) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir. 

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İyi durumdaki HASKAN (1-15) koşudaki ilk şanslı isimdir.KIRKDÖRT (5) en yakın takipçisi olacaktır.DORUKEFE (7) ve ŞUBATHAN (2) sonraki ihtimallerdir. 

9.Koşu: İyi formuyla DAR ES SALAAM (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SELİMBEY (8) en yakın takipçisi olacaktır.JUST IN TIME (12) ve HOROSANLI (4) sonraki ihtimallerdir. 


22.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.04 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN