YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

23 Ağustos 2016 Salı

GanyanTime.com

24 Ağustos Beygir.com ELAZIĞ At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda VIRGIN PEARL (7) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BLUE LIFE (6-10) en yakın takipçisi olacaktır.SIGHT SEERS (5) ve SEA HORSE (3) sonraki ihtimallerdir. 

2.Koşu: İyi durumdaki QUEEN OF DIAMONS (14-9) ve GHANA (4) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.MERZUKA (12) en yakın takipçileri olacaktır.EZBERBOZAN (3) sürpriz şans verilebilecek isimdir. 

3.Koşu: İyi formuyla PRENSES SARA (9) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.GÜLSENUR (1) ciddi rakibi olacaktır.İNCİR ÇEKİRDEĞİ (5) ve DIREJKIZI (11-3) sonraki ihtimallerdir. 

4.Koşu: İyi durumdaki HÜR TUMBUL (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.DOĞA MARIA (5) ciddi rakibi olacaktır.CAPITANE (4) ve PAMUK ŞEKER (11) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir. 

5.Koşu: Formda olan ROJHAT KIZI (3) koşudaki favori isimdir.VAĞON (4) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.BEYBİNİN KIZI (10) ve AYŞEROSE (9) sonraki ihtimallerdir. 

6.Koşu: Artan formuyla KATLEYA (12) ve GÜLDEHAN (11) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.DORUKSEL (4) en yakın takipçileri olacaktır.KORHAN KAPTAN (6) sürpriz şans verilebilecek isimdir. 

7.Koşu: Formda olan INTO STAR (1) koşudaki favori isimdir.KIYAMET (3) favorinin ciddi rakibi olacaktır.SEORA (2) ve KURTAR ZEYNA (5) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir. 

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İyi durumdaki HASKAN (1-15) koşudaki ilk şanslı isimdir.KIRKDÖRT (5) en yakın takipçisi olacaktır.DORUKEFE (7) ve ŞUBATHAN (2) sonraki ihtimallerdir. 

9.Koşu: İyi formuyla DAR ES SALAAM (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SELİMBEY (8) en yakın takipçisi olacaktır.JUST IN TIME (12) ve HOROSANLI (4) sonraki ihtimallerdir. 


19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN