YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
27.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.04 NİSAN İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

24 Ağustos 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

24 Ağustos Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda BÜYÜK AĞA (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BEHRAMKALE (3) en yakın takipçisi olacaktır.KECHICHE (2) ve İKRAM KIZ (4) sonraki ihtimallerdir. 

2.Koşu: İyi durumdaki GOYCOCHEA (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.CRAZY ISLAND (9) en yakın takipçisi olacaktır.EL SUENA (7) ve SABRİ BABA (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir. 

3.Koşu: İyi formuyla BIG MAN (2) ve LOVE SONG (9) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.DEPOSITORY (4) en yakın takipçileri olacaktır.KALIMITA (8) sürpriz şans verilebilecek isimdir. 

4.Koşu: İyi durumdaki EXCHANGER (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.GREAT MASTER (3) en yakın takipçisi olacaktır.HECTOR (2) ve LIGHT IN BABYLON (5) sonraki ihtimallerdir. 

5.Koşu: Formda olan NALAN SULTAN (1) koşudaki favori isimdir.SUMMER PICTURES (6) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.KARAHEVES (3) ve RADIKAL BABY (5) sonraki ihtimallerdir. 

6.Koşu: İyi durumdaki VELİAHTIM (2) ve UÇANKRAL (6) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.KIZILTUĞLUM (4) ciddi rakipleri olacaktır.YEDİKARANFİL (1) sürpriz şans verilebilecek isimdir. 

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: Artan formuyla BENYOĞUM (9) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.GÜRGÜR BABA (3) en yakın takipçisi olacaktır.KAZDAĞI (1) ve YEŞİL YOL (4) sonraki ihtimallerdir. 


27.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
27.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN