YENİ
DUYURU! 18 HAZİRAN ŞANLIURFA YAYINLARI ÖĞLE SAATLERİNDE EKLENECEKTİR, ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ. EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
18.06 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

24 Ağustos 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

24 Ağustos Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda BÜYÜK AĞA (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BEHRAMKALE (3) en yakın takipçisi olacaktır.KECHICHE (2) ve İKRAM KIZ (4) sonraki ihtimallerdir. 

2.Koşu: İyi durumdaki GOYCOCHEA (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.CRAZY ISLAND (9) en yakın takipçisi olacaktır.EL SUENA (7) ve SABRİ BABA (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir. 

3.Koşu: İyi formuyla BIG MAN (2) ve LOVE SONG (9) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.DEPOSITORY (4) en yakın takipçileri olacaktır.KALIMITA (8) sürpriz şans verilebilecek isimdir. 

4.Koşu: İyi durumdaki EXCHANGER (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.GREAT MASTER (3) en yakın takipçisi olacaktır.HECTOR (2) ve LIGHT IN BABYLON (5) sonraki ihtimallerdir. 

5.Koşu: Formda olan NALAN SULTAN (1) koşudaki favori isimdir.SUMMER PICTURES (6) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.KARAHEVES (3) ve RADIKAL BABY (5) sonraki ihtimallerdir. 

6.Koşu: İyi durumdaki VELİAHTIM (2) ve UÇANKRAL (6) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.KIZILTUĞLUM (4) ciddi rakipleri olacaktır.YEDİKARANFİL (1) sürpriz şans verilebilecek isimdir. 

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: Artan formuyla BENYOĞUM (9) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.GÜRGÜR BABA (3) en yakın takipçisi olacaktır.KAZDAĞI (1) ve YEŞİL YOL (4) sonraki ihtimallerdir. 


18.06 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
18.06 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN