GanyanTime.com
YENİ

24 Ağustos 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

24 Ağustos Metin Arman İSTANBUL Yarış Tahminleri ve Koşu Yorumları

1.AYAK: GÜNÜN BİRİNCİ AYAĞI OLAN SATIŞ KOŞUSUNDA BENİM FAVORİM 5 NUMARALI BONCUK OLACAK SON KOŞUSUNDA UZUN MESAFEDEN ETKİLENDİĞİNİ DÜŞÜNDÜĞÜM O KOŞUSUNDA SON 300 METRE KALA SPRİNTİNE BAŞLAYACAĞI ESNADA İKİ ATIN ARASINDA KALAN DAHA SONRA İÇE DOĞRU GİRERKEN TEKRAR YOL BULAMAYACAĞINI ANLAYAN M.ÇİÇEK ATINI DIŞARI ALMAYA ÇALIŞTI BURADAN YAPTIĞI ATAKLARLA ANCA BEŞİNCİ OLABİLDİ. BUNLARI GÖZE ALDIĞIMDA ŞİMDİKİ BİNİCİSİ B.AVERBAK İLE İLK KOŞUSUNDA MAİDEN'E VEDA ETMİŞTİ TAYI TANIDIĞINI DÜŞÜNÜYOR VE FAVORİ OLARAK ÖNERİYORUM. ÖNCELİKLİ RAKİBİ ÖNLERE ERKEN GELİP LİDERLİĞİ ALABİLİRSE 1 NUMARALI GOYCOCHEA OLACAKTIR. 3 NUMARALI SABRİ BABA USTA BİNİCİSİNİN TERCİHİ İLE ŞANS VERİLMELİ. DAHA SONRA ARA VERMESİNE RAĞMEN KALİTESİ İLE 7 NUMARALI EL SUENA VE STARTTA KALMADIĞI SON KOŞUSUNU KOLAY KAZANAN 9 NUMARALI CRAZY ISLAND MUTLAKA YAZILMALI.  

2.AYAK: TAY KOŞUSUNDA İLK YARIŞINDA BANKO OLARAK KARŞIMIZA ÇIKAN ANCAK KOŞUYU İKİNCİLİKLE TAMAMLAYAN 2 NUMARALI BIG MAN YETERLİ NEFESE ULAŞTIĞINI DÜŞÜNÜYOR VE BUGÜN İÇİN BİR AKSİLİK OLMAZSA KOŞUYU KAZANMASINI BEKLİYORUM BANKO. 

3.AYAK: NİHAYET SON KOŞUSUNU KAZANIRKEN KALİTESİNİ İSPATLAYAN 3 NUMARALI GREAT MASTER YİNE BULMUŞ OLDUĞU UYGUN RAKİPLERİNİ GERİDE BIRAKACAKTIR İKİNCİ BANKOM. 

4.AYAK: ÜÇ YARIŞ ÖNCE 1200 MESAFEDE SENTETİK PİSTTE 1.14.06 İLE  KAZANIRKEN ELİNDE EN AZ YARIM SANİYE SERMAYESİ OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜĞÜM DAHA SONRA ÇİM PİSTTE APRANTİ İLE START ALAN VE ÜÇÜNCÜLÜK ELDE EDEN SON KOŞUSUNDA DA İZMİR ÇİM PİSTİNDE İYİ BİR DERECE ÇIKARTAN ANCAK 5.LİKLE TAMAMLAYAN BUGÜN YİNE SEVDİĞİ PİST VE JOKEYİ İLE KOŞACAK OLAN 2 NUMARALI GOLDEN HARD FAVORİM OLUP, EN CİDDİ RAKİBİ 1 NUMARALI NALAN SULTAN OLACAKTIR BU İKİ TAY BANA GÖRE YETERLİ OLUR GÖRÜŞÜNDEYİM. 

5.AYAK: SENTETİK PİSTTE BU RAKİPLERİNİN İÇİNDE EN İYİ MESAFE DERECESİNE SAHİP OLAN 6 NUMARALI UÇANKRAL HAFİF KİLO AVANTAJI İLE FAVORİM OLUP. ÖNCELİKLİ RAKİBİ HA KAZANDI HA KAZANACAK DİYE BEKLEDİĞİM TAKİP ATIM 1 NUMARALI YEDİ KARANFİL OLACAKTIR. 2 NUMARALI VELİAHTIM, SONLARDA ETKİLİ GELECEK OLAN 4 NUMARALI KIZILTUĞLUM VE BİR TÜRLÜ KAZANMAYI BECEREMEYEN ANCAK BUGÜN KENDİNİ İYİ TANIYAN BİNİCİSİ İLE 7 NUMARALI NEVCİHAN MUTLAKA YAZILMALI.

6.AYAK: BEN BU KOŞU İLE İLGİLİ YORUM YAPMIYORUM KARAKOLLUK BİR YARIŞ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYOR VE AYRIM YAPILMADAN HEPSİ OLARAK YAZILMASI GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM. 

1.AYAK: 5.1.3.7.9 
2.AYAK: 2  BANKO 
3.AYAK: 3  BANKO 
4.AYAK: 2.1 
5.AYAK: 6.1.2.4.7 
6.AYAK: HEPSİ 

KUPON TUTARI 36 TL 


Sizde tahmin ve yorumlarınızı aşağıda bulunan yorum bölümünden gönderebilirsiniz. Hepinize bol şanslar.