YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------

19.02 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.02 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19 ŞUBAT YARIŞLARINA AİT TÜM İÇERİKLER ÖĞLE SAATLERİNE KADAR YAYINDA OLACAK! TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

24 Ağustos 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

25 Ağustos Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda OSMAN DEDE (6),KAÇAROĞLU (3) ve KEKEÇ BEY (4) birinciliğin güçlü adayları olup; OĞLUM KAYRA (5) koşunun sürpriz ismidir.

2.Koşu: Son koşusunda sert gruptan etkilenen KARAESER (6) favorimizdir. İyi durumu ile IRKIM (1) favorinin ciddi rakibi olup; PALA DAYI (3) ve OĞULSEFA (2) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

3.Koşu: Etkili formunu koruyan EREN EFENDİ (1) favorimizdir. Son koşusunu kazanan HERİF (2) favorinin ciddi rakibi olup; KUPALIM (3) ve PAY PAİNT (4) ihmale gelmeyecek safkanlardır.

4.Koşu: Son koşusunda beğenilen FOTERLİ (7) favorimizdir. İyi durumu ile BUĞRACAN (6) favorinin ciddi rakibi olup; YÜREĞİM (2) ve ZÜLUMKAR (1) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

5.Koşu: İyi durumdaki safkanlardan TENERIFE (3) ve DESTINO (6) birinciliğin güçlü adayları olup; HIZ DELİSİ (8) ve BESTEREK (4) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Son koşusunda beğenilen BY RA (3) favorimizdir. İyi durumu ile TURAP (2) favorinin ciddi rakibi olup; ŞAHİNOĞLU (5) ve SERTTAŞ (4) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

7.Koşu: Son koşusunu kazanan GLOIN (2) favorimizdir. İdeal mesafesinde DİDİ KOÇİ (1) favorinin ciddi rakibi olup; AMIGRA (5) ve SASPUNAS (3) hata affetmeyecek isimlerdir.

8.Koşu: ŞARTLI 1 Koşuda iyi durumdaki safkanlardan BÜYÜK DOĞU (1) ve MAHREM (7) birinciliğin güçlü adayları olup; FİSKAYA (3) ve KAFKASTUNCU (4) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9.Koşu: Çim pistte etkili koşan OTHARA (3), son koşusunu ölçü almadığımız ÇUVALDIZ (6), son koşusunu kazanan ÖMERHANBEY (7) ve bu mesafelerde iyi koşan ŞEREFLİCAN (13) sırası ile şans verilmesi gereken safkanlardır.


19.02 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

19.02 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

19.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN