25 Ağustos Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin
YENİ

24 Ağustos 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

25 Ağustos Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 

1.Koşu: Günün ilk koşusunda OSMAN DEDE (6),KAÇAROĞLU (3) ve KEKEÇ BEY (4) birinciliğin güçlü adayları olup; OĞLUM KAYRA (5) koşunun sürpriz ismidir.

2.Koşu: Son koşusunda sert gruptan etkilenen KARAESER (6) favorimizdir. İyi durumu ile IRKIM (1) favorinin ciddi rakibi olup; PALA DAYI (3) ve OĞULSEFA (2) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

3.Koşu: Etkili formunu koruyan EREN EFENDİ (1) favorimizdir. Son koşusunu kazanan HERİF (2) favorinin ciddi rakibi olup; KUPALIM (3) ve PAY PAİNT (4) ihmale gelmeyecek safkanlardır.

4.Koşu: Son koşusunda beğenilen FOTERLİ (7) favorimizdir. İyi durumu ile BUĞRACAN (6) favorinin ciddi rakibi olup; YÜREĞİM (2) ve ZÜLUMKAR (1) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

5.Koşu: İyi durumdaki safkanlardan TENERIFE (3) ve DESTINO (6) birinciliğin güçlü adayları olup; HIZ DELİSİ (8) ve BESTEREK (4) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Son koşusunda beğenilen BY RA (3) favorimizdir. İyi durumu ile TURAP (2) favorinin ciddi rakibi olup; ŞAHİNOĞLU (5) ve SERTTAŞ (4) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

7.Koşu: Son koşusunu kazanan GLOIN (2) favorimizdir. İdeal mesafesinde DİDİ KOÇİ (1) favorinin ciddi rakibi olup; AMIGRA (5) ve SASPUNAS (3) hata affetmeyecek isimlerdir.

8.Koşu: ŞARTLI 1 Koşuda iyi durumdaki safkanlardan BÜYÜK DOĞU (1) ve MAHREM (7) birinciliğin güçlü adayları olup; FİSKAYA (3) ve KAFKASTUNCU (4) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9.Koşu: Çim pistte etkili koşan OTHARA (3), son koşusunu ölçü almadığımız ÇUVALDIZ (6), son koşusunu kazanan ÖMERHANBEY (7) ve bu mesafelerde iyi koşan ŞEREFLİCAN (13) sırası ile şans verilmesi gereken safkanlardır.