YENİ
KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYORUZ! Yazarımız Adanalı 17 Eylül İzmir 1. Altılısını doğru tahmin ederek 9.793 TL KAZANDIRDI. Bizi takip etmeye ve dostlarınıza önermeye devam edin.

25 Ağustos 2016 Perşembe

GanyanTime.com

25 Ağustos Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda KARAÇİVİ (4), DİYARBEYİ (3) ve SPEEDYBOY (6) birinciliğin güçlü adayları olup; FESLEĞEN (9) koşunun sürpriz ismidir.

2.Koşu: Son koşusunda beğenilen DOĞUHAN (1) favorimizdir. İyi durumu ile KORATEŞ (2-6) favorinin ciddi rakibi olup; ABJARKAYA (3) ve KOŞUCU (5) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

3.Koşu: Sevdiği mesafede ASİL BAKIŞ (4),toparlanan CANIM MİRA (5), mesafeyi kısaltabilirse SEÇKİNER (1) ve FORDTA TEK (2) sırası ile şans verilmesi gereken safkanlardır.

4.Koşu: ŞARTLI 1 Koşuda iyi durumdaki safkanlardan VASEEM (6-2) ve AK FETİH (1) birinciliğin güçlü adayları olup; MÜJDECİ (9) ve ERDEK EFESİ (3) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Etkili koşuları ile BUNGEE JUMPER (1) ve son koşusunu kazanan KÜLÜNKOĞLU (6) birinciliğin güçlü adayları olup; CELOSH (3) ve SELAHATTİNBEY (2) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Son koşusunu kazanan JETFLY (2) favorimizdir. Formunu geliştiren EL ASESINO (1) favorinin ciddi rakibi olup; RAMAZAN EFENDİ (3) ve MISTER RIPLEY (6) ihmale gelmeyecek isimlerdir.

7.Koşu: Üstün performansı ile KARESİ (3) günün güvenilir safkanlarından olup; TOPRAKHAN (1), CEYLAN HANIM (6), ve RAIL TRAP (4) hata arayacak safkanlardır.

8.Koşu: Son koşusunu kazanan DOĞUBEYLİM (8) favorimizdir. İdeal mesafesinde KALABALI (4) favorinin ciddi rakibi olup; KABAKÇI (3) ve KORKUT EBRU (7) hata affetmeyecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9.Koşu: Etkili koşuları ile DORUK ALİ (4) ve son koşusunu kazanan HAKUNA MATATA (5) birinciliğin güçlü adayları olup; PATIENT (8) ve SKYLANDER (3) sonraki ihtimallerdir.