YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
ANDROID MOBİL UYGULAMAMIZ YAYINDA! ALTTA BULUNAN HEMEN İNDİRİN BUTONUNA TIKLAYARAK TELEFONUNUZA KURULUMU KOLAYLIKLA GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ. UYGULAMAMIZI İNDİRDİKTEN SONRA 5 YILDIZ VERMEYİ VE YORUM YAPMAYI UNUTMAYINIZ...
GanyanTime.com Android Mobil Uygulaması

25 Ağustos 2016 Perşembe

GanyanTime.com

25 Ağustos Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda KARAÇİVİ (4), DİYARBEYİ (3) ve SPEEDYBOY (6) birinciliğin güçlü adayları olup; FESLEĞEN (9) koşunun sürpriz ismidir.

2.Koşu: Son koşusunda beğenilen DOĞUHAN (1) favorimizdir. İyi durumu ile KORATEŞ (2-6) favorinin ciddi rakibi olup; ABJARKAYA (3) ve KOŞUCU (5) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

3.Koşu: Sevdiği mesafede ASİL BAKIŞ (4),toparlanan CANIM MİRA (5), mesafeyi kısaltabilirse SEÇKİNER (1) ve FORDTA TEK (2) sırası ile şans verilmesi gereken safkanlardır.

4.Koşu: ŞARTLI 1 Koşuda iyi durumdaki safkanlardan VASEEM (6-2) ve AK FETİH (1) birinciliğin güçlü adayları olup; MÜJDECİ (9) ve ERDEK EFESİ (3) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Etkili koşuları ile BUNGEE JUMPER (1) ve son koşusunu kazanan KÜLÜNKOĞLU (6) birinciliğin güçlü adayları olup; CELOSH (3) ve SELAHATTİNBEY (2) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Son koşusunu kazanan JETFLY (2) favorimizdir. Formunu geliştiren EL ASESINO (1) favorinin ciddi rakibi olup; RAMAZAN EFENDİ (3) ve MISTER RIPLEY (6) ihmale gelmeyecek isimlerdir.

7.Koşu: Üstün performansı ile KARESİ (3) günün güvenilir safkanlarından olup; TOPRAKHAN (1), CEYLAN HANIM (6), ve RAIL TRAP (4) hata arayacak safkanlardır.

8.Koşu: Son koşusunu kazanan DOĞUBEYLİM (8) favorimizdir. İdeal mesafesinde KALABALI (4) favorinin ciddi rakibi olup; KABAKÇI (3) ve KORKUT EBRU (7) hata affetmeyecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9.Koşu: Etkili koşuları ile DORUK ALİ (4) ve son koşusunu kazanan HAKUNA MATATA (5) birinciliğin güçlü adayları olup; PATIENT (8) ve SKYLANDER (3) sonraki ihtimallerdir.


22.01 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

22.01 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

22.01 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN