YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

25 Ağustos 2016 Perşembe

GanyanTime.com

25 Ağustos Mert Adam ANKARA Yarış Tahminleri ve Koşu Yorumları (1.046 TL KAZANDIRDI)

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.KOŞU: Uzun süredir eksiksiz bir şekilde hazırlanan KEKEÇ BEY ve OSMAN DEDE ikilisine eşit şans veriyorum, küçük ve orta ölçekli kuponlara bu iki safkan yeterli olabilir .Tay yarışı olması sebebiyle eksik koşmaları durumunda KAÇAROĞLU, OĞLUM KAYRA, MAVİ sırasıyla yazılmalıdır. 

2.KOŞU: OĞULSEFA şayet start sorunu yaşamazsa süratli geçecek olan koşuda sonlardaki ataklarıyla sonuca ulaşabilir ilk şansı veriyorum. Sert gruptaki son koşusu etkisiz olan KARAESER uygun rakipleri yanında sessizliğini bozabilir. IRKIM ve PALADAYI'da yazılarak bu ayak geçilmelidir. 

3.KOŞU: Rahat kazandığı maiden koşu sonrası formunu dahada geliştiren EREN EFENDİ'den bir beyaz bayrak ayna yarışı bekliyorum. Önde boş kalacak olan safkanı altılı ganyan kuponlarına banko olarak öneriyorum.

4.KOŞU: Tabelayı tamamladığı son koşuluyla ZULUMKAR hedef yaptırıldığı bu koşuda benim favorimdir. Aceleci davrandığı son uzun mesafe yarışı gayet başarılı olan FOTERLİ bu sefer sevdiği mesafede en küçük hatayı affetmeyecektir. ATOMBOMBASI da yazılarak bu ayak geçilmelidir. 

5.KOŞU: Rakiplerine oranla boş kilosuyla DESTİNO sonlardaki bitirici sprintiyle kazanabilir. Yarış gören TENERİFE daha hazır. Hazırlandığı yarışta bu sefer çok farklı koşacaktır. Grubun kaliteli safkanı HAMARAT kilosu sorunu yaşamazsa etkili olacağını düşünüyorum. BESTEREK, MASTAR KIZI, FAST KHAN, HIZ DELİSİ ve MISS LEGEND yazılarak rahat bir koşu izlenilmelidir. 

6.KOŞU: Koşunun yükünü çektiği son yarışında sonlarda tempo kaybedince geçilen BY RA uygun grupta favori olmayı hakediyor, sorunları olsa da başarılı koşular çıkartan ŞAHİNOGLU, rakiplerine oranla uygun kilosuyla SERTTAŞ ve sert gruba rağmen ters bir yarış beklediğim BÜYÜK AMED sırasıyla yazılmalıdır. 

7.KOŞU: Önde boş kalacak olan KOZBEYİ düzlüğü sermayeli dönerse çok kupon yırttırabilir, ilk şansı veriyorum. Grubun kaliteli safkanı GLION rakibini yakın takip edip düzlükte atlatırsa bir kez daha kazanmaya yakındır. Koceli pistinde son yarışında ağır kilodan etkilenen SASPUNAS eşit şartlarda start alacak olup en küçük hatayı geri çevirmeyecektir. 

8.KOŞU: Her ne kadar BÜYÜK DOĞU ve MAHREM rakiplerine oranla bir adım öne çıksalar da ben bu ayakta bir sürpriz bekliyorum. Kapatılarak rahat bir koşu seyredilmelidir. 

9.KOŞU: Son koşularına oranla bu sefer uygun rakipleri yanında start alan ORMANCI DAYI'dan bir galibiyet bekliyorum. Günün banko safkanı olarak kuponlara yazılmalıdır. 

BİRİNCİ ALTILI GANYAN ŞABLONUM 

1.KOŞU: 4,6 //3,5,9 
2.KOŞU: 2,6,1,3 
3.KOŞU: 1 EREN EFENDİ 
4.KOŞU: 1,7,5 
5.KOŞU: 6,3,1,4,5,7,8,10 
6.KOŞU: 3 // 5,4,6 

GENİŞ KUPON TUTARI: 115,20  TL 

1. 6'LI GANYAN(9/6/1/1/8/6) :1.046,44 TL VERMİŞTİR.

İKİNCİ ALTILI GANYAN ŞABLONUM 

4.KOŞU: 1,7,5 
5.KOŞU: 6,3,1,4,5,7,8,10 
6.KOŞU: 3 // 5,4,6 
7.KOŞU: 4,2,3  
8.KOŞU: 1,7 // 9,5,2,3,4,6,8 
9.KOŞU: 1 ORMANCI DAYI 

GENİŞ KUPON TUTARI: 155,52 TL 


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN