GanyanTime.com
YENİ

25 Ağustos 2016 Perşembe

GanyanTime.com

26 Ağustos Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

1.Koşu: Son startını ölçü almadığımız TOMS (1) usta jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Son koşularıyla dikkat çeken hafif kilolu DRY CLEANER (5) ciddi rakibi olup iyi form durumlarıyla KRAL EGE (2) ve MAHİR BEY (7) ihmal edilmemesi gereken isimlerdir.

2.Koşu: İyi form durumu ve usta jokeyiyle HALİÇ (5) kazanmaya en yakın isimdir. Son startıyla dikkat çeken KAFADAR (2) ciddi rakibi olup hafif kilo avantajıyla ERAYHAN (8) ve BUDAKHAN (4) ihmal edilmemesi gereken isimlerdir.

3.Koşu: İyi form durumuyla son koşularında başarılı bir performans sergilemiş olan OĞLUM EGE (3) uyumlu jokeyiyle ilk şansa sahip olup son startını ölçü almadığımız İZŞAN (1) ciddi rakibidir. AĞRI KESİCİ (2) ve MY SULTAN (4) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Kazandığı koşu sonrası formunu sürdüren GUILTY PLEASURE (9) ve aynı pistteki yarışlarında başarılı neticeler elde etmiş olan KATSUYA (3) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. KING OF TRAKYA (5) ciddi rakibi olup BAHATHER (2) sonraki ihtimaldir.

5.Koşu: Aynı pist ve mesafeli son koşusuyla dikkat çeken ŞEYTAN TÜYÜ (20) öncelikle şans verdiğimiz isim olup artan form durumuyla ULUDAZ (10), usta jokeyiyle AHAB (1) ve çim pistte başarılı yarışlar sergilemiş olan SHANDA (17) ciddi rakipleridir.

6.Koşu: İyi form durumunu koşularına da yansıtmış olan ALDERAMİN (1) usta jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Son yarışlarıyla dikkat çeken SÖZLÜM (3) ciddi rakibi olup BURCUSULTAN (5) ihmal edilmemelidir. FALEZ (12) sonraki ihtimaldir.

7.Koşu: Aynı pistte tecrübeli jokeyiyle start aldığı koşularda başarılı bir performans sergilemiş olan DENİZCANIM (2) ilk şanslı isimdir. BLOOMY (1) ciddi rakibi olup SIERRA MAESTRA (6) ihmal edilmemelidir. GÜLAN BİNDA (4) sonraki ihtimaldir.

8.Koşu: Uyumlu binicisiyle aynı pistteki son koşularında başarılı bir performans sergilemiş olan OGHUZ (4), iyi form durumuyla İPSİZ KIZ (3) ve son startını ölçü almadığımız ROYAL WINNER (1) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. STALLION FALCON (5) ciddi rakipleridir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9.Koşu: İyi form durumunu son koşusuna da yansıtmış olan SADO BY SADO (6), çim pistteki son yarışlarıyla dikkat çeken BLACK ORPHAN (2), etkili jokeyiyle ekürili AEGEAN (1-7) ve MONETA (18) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.