GanyanTime.com
YENİ

26 Ağustos 2016 Cuma

GanyanTime.com

26 Ağustos Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

1.Koşu: Çim pistteki ilk startıyla dikkat çeken CAMPS BAY (3) uyumlu jokeyiyle ilk şansa sahiptir. İyi form durumuyla ekürili OĞLUM CEM (7-1) ciddi rakibi olup TINAS FIRTINASI (10) ihmal edilmemelidir. SELİNTAY (9) sonraki ihtimaldir.

2.Koşu: Aynı pistteki iki startını da uyumlu jokeyiyle kazanmış olan PRECIOUS JEWEL (2) birinciliğe en yakın isimdir. Son startını ölçü almadığımız MASTER OF THE WIND (1), hafif kilolu CHOCOLAT NOIR (4) ve LADY DI (3) ciddi rakipleridir.

3.Koşu: Çim pistteki son startını rahat kazanmış olan KUĞU GÜZELİ (2), aynı pistteki son koşularıyla dikkat çeken ŞİMŞEKYILDIZI (3) ve aynı mesafeli ilk yarışını birincilikle tamamlamış olan SEHER VAKTİ (9) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. VEGOOL (11) ciddi rakipleridir.

4.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız PRINCELY (6) ve PAYASLI (5) ilk şanslı isimler olup başarılı yarışlarıyla dikkat çeken KAMALI (4) ciddi rakipleridir. İyi form durumuyla ÇARINOĞLU (1) ihmal edilmemelidir.

5.Koşu: Çim pistteki son koşusuyla dikkat çeken hafif kilolu NURSENA (8), etkili jokeyiyle ASNAWAND (14) ve kazandığı yarış sonrası formunu sürdüren SOPHISTICATED (1) sırasıyla şans verdiğimiz isimlerdir. ASLAN LUAN (4) ciddi rakipleridir.

6.Koşu: İyi form durumunu çim pistteki son koşusuna da yansıtmış olan EL FUEGO (5) etkili jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Aynı pistteki son startıyla dikkat çeken GARAVAS (7) ciddi rakibi olup AMARCORD (2) ve TOO MUCH LOVE (10) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: Aynı pistteki başarılı yarışlarıyla dikkat çeken SELÇUKOĞLU (2) ve iyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan FANCYCHANCY (3) ilk şanslı isimlerdir. TRALLES GIRL (10) ciddi rakipleri olup RED EYE (5) sonraki ihtimaldir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız AĞACEMAL (1) ve çim pistteki ilk startıyla dikkat çeken FİSKAYA GÜZELİ (7) ilk şanslı isimler olup ekürili KULUTLU (4-11) ciddi rakipleridir. İyi formuyla ESMER EFE (2) sonraki ihtimaldir.