GanyanTime.com
YENİ

26 Ağustos 2016 Cuma

GanyanTime.com

26 Ağustos Ozibey İZMİR Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

İzmir Şirinyer Hipodromundan merhabalar, 8 koşulu İzmir yarış programında tutuğum isimler bulunmaktadır, sizler için iki saatimi verdiğim kurgum aşağı alanda yer almaktadır. Kazançlı olması dileklerimle.. Bizi takip etmeye ve desteklemeye devam edin. 


1.AYAK: Tüm safkanların birincilikleri ile dolu bu yarışta bir solukta bitirme gücüne sahip olan (10) SEZENSOY koşudaki favorimdir. Mesafede etkili koşacağını düşündüğümüz (1) HIÇKIRIK ihmal edilmemelidir, Hine son yarışındaki gibi etkili izlenim vereceğini düşündüğümüz (9) SEHER VAKTİ Ve hine 7 gün önceki startında rahat kazanma başarısı gösteren (2) KUĞU GÜZELİ Tavsiyelerim olacaktır.. 

2.AYAK: Sürprize açık bu mücadelede uygun sikleti ile (5) PAYASLI bir adım önde olduğunu düşünüyorum, favorimdir. Koştukça olumlu yönde tepki veren süpriz safkanım (11) MIGHTY RIVER kuponlarda bulunması gerekir. Uzayan mesafede daha etkili olacağını düşündüğüm (14) BLACK OF WESTPORT, uygun grupta bulunan (1) ÇARINOĞLU, kapalı kutu konumundaki (6) PRINCELY, aralardan yol bulduğu taktirde üst sıraları zorlayabilecek (4) KAMALI ve koşunun bomba ismi olabilecek son ismi (17) HALOWANGO ayırmasız önerilerim olacaktır.. 

3.AYAK: Bu koşu ile birlikte daha iyi yerlere gelmesini beklediğim (3) AIRTOUCH favorim olmakla birlikte kazanmasını beklediğim isimdir. Son yarışı ile (8) NURSENA, son startı ile dikkat çeken (14) ASNAWAND Mücadele için önerilerim olacaktır.. 

4.AYAK: Gayet uygun grupta bulunan safkan (5) EL FUEGO Jokeyi Hışman Çizik'in teşvikleri ile uzak ara kazanmasını bekliyorum, Safkanı günün bankosu olarak öneriyorum.. 

5.AYAK: Son koşusunu kazanan safkan (3) FANCYCHANCY bu mücadelede tekrar kazanmasını bekliyorum, favorimdir. Genellikle geç cıkmasından dolayı yarış kazanamayan (6) BADE HANIM aynı sorunla karşılaşmaz ise daha farklı sonuç elde edebilir.. 

6.AYAK: Zorlu mücadelede sıralamam şablonumda olacaktır.. 

İZMİR ALTILI GANYAN OYUNU

10-1-9-2
5-11-14-1-6-4-17
3-8-14
5 EL FUEGO
3-6
2-13-7-4-16

50.40 TL 

Bol şanslar dilerim..