GanyanTime.com
YENİ

26 Ağustos 2016 Cuma

GanyanTime.com

27 Ağustos Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

1.Koşu: Günün ilk koşusunda MARK HOLMES (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.CORSICA (3) ciddi rakibi olacaktır.DERAŞ (1) ve GÖZ GÖZ EREN (2) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki THE YILDIZER (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.LIFETIME (2) en yakın takipçisi olacaktır.SCARF (3) ve CAPE FREE (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: Formda olan DIAGEO (3) koşudaki favori isimdir.MY SWETY BOY (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.CİHAN PEHLİVANI (2) ve OĞLUM BERATIM (4) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki ECE MELEK (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.YALI GÜZELİ (7) en yakın takipçisi olacaktır.YILDIZGÜZELİ (8) ve GÜLÜŞÜNGİZİ (11) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumda olan GINA MONTANA (5) ve ARSENIC EKSPRES (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.COPIA (3) en yakın takipçileri olacaktır.LOFTY SWORD (6) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

6.Koşu: İyi formuyla TÜRÜTCAN (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.STAR OF MELİH (1) ciddi rakibi olacaktır.THE DAUGHTER SUN (7) ve SHERE KHAN (5) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki SEDATBEY (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.YÜKSELİM (2) en yakın takipçisi olacaktır.DAŞTANBEY (1) ve AKGİRAY (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

8.Koşu: Formda olan TARIKHAN (2) koşudaki favori isimdir.ŞAHİNGÖZ (4) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.LORD (1) ve ASALETLİ (8) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9.Koşu: İyi durumdaki PROMISE ME A SWORD (6-9) ve TARSUS BEYAZI (8) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.YAĞMURCAN (10) ciddi rakipleri olacaktır.CHISINAILI (3) sonraki ihtimaldir.