YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
Devir: 12 Aralık Salı günü Kocaeli yarışlarında 7’li Ganyan’ı bilen çıkmadığı için 128.613,59 TL ikramiye, 15 Aralık Cuma günü yapılacak Kocaeli yarışlarına devretti.

28 Ağustos 2016 Pazar

GanyanTime.com

27 Ağustos Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda BLACK KING (6) koşudaki ilk şanslı isimdir.KAFKASLI (4) en yakın takipçisi olacaktır.PARLERA (5) ve PAN AMORE (7) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: İyi formuyla BORDALI (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SÜVARİOĞLU (3) en yakın takipçisi olacaktır.BESSEY (1) ve EBABİL (4) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İlk kez koşacak olan safkanlardan BABA AHMET (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.ÇAMLIBEL (4) en yakın takipçisi olacaktır.ASTRONOT (2) ve ASİ KALP (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki ZEUS (2) ve GEZEGEN (4) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.TAHİRE (1) en yakın takipçileri olacaktır.AZELHAN (3) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

5.Koşu: İyi formuyla GOLDEN TOWER (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.CHERI CHERI LADY (6) ciddi rakibi olacaktır.SON OF A LEGEND (7) ve YALPAGAN (2) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Formda olan FINESSE (3) koşudaki favori isimdir.GAZIBORA KHAN (4) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.COPPERFIELD (2) ve MY NUMBER (6) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki ABBAS YOLCU (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.VICTORY IS OURS (6) en yakın takipçisi olacaktır.ROCKET MAN (4) ve CURTARALO (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Formda olan KIRBULUT (5) koşudaki favori isimdir.İZSOY (3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.SABRİNİN ATI (7) ve ÖZYEL (6) sonraki ihtimallerdir.


15.12 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

15.12 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN