YENİ
25.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 NİSAN KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

28 Ağustos 2016 Pazar

GanyanTime.com

28 Ağustos Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda GÖRKEMBEY (1) ve FAUSTİNO (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ERKMEN (2) ciddi rakipleri olacaktır.FETHİYE (4) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

2.Koşu: İyi formuyla GAME IS ON (2) koşuda kazanmaya en yakın ismdir.GOLIATH (1) en yakın takipçisi olacaktır.ASK ME FLY (3) ve NOBLE LOND (4) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki İYONE (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.GÖKALTAY (1) ciddi rakibi olacaktır.SULTANPELİN (5) ve UĞRUAÇIK (12) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: Formda olan WILD HEART (5) koşudaki favori isimdir.TANZER (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.CANŞEN (3) ve GHIMGHICHE (8) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi formuyla KIZGINÖFKE (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.UÇANSAĞANAK (8) ciddi rakibi olacaktır.KOMPAS (7) ve GÜVEN BEY (4-3) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki GOLDEN PROTECTOR (2) ve NURİ BEY (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ALTINBEŞİK (7) ciddi rakipleri olacaktır.UNCHAIN MY HEART (6) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

7.Koşu: Artan formuyla MÖSYÖSPARTAKÜS (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.HASANBABA (3-9) en yakın takipçisi olacaktır.GÜRSOY (2) ve EFSUNLUKAYA (1) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İyi durumdaki BLOW THE WIND (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.TROPICAL STORM (2) en yakın takipçisi olacaktır.DEFNE HANIM (5) ve NIGELLA (1) sonraki ihtimallerdir.


25.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN