YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------

28 Ağustos 2016 Pazar

GanyanTime.com

28 Ağustos Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda GÖRKEMBEY (1) ve FAUSTİNO (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ERKMEN (2) ciddi rakipleri olacaktır.FETHİYE (4) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

2.Koşu: İyi formuyla GAME IS ON (2) koşuda kazanmaya en yakın ismdir.GOLIATH (1) en yakın takipçisi olacaktır.ASK ME FLY (3) ve NOBLE LOND (4) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki İYONE (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.GÖKALTAY (1) ciddi rakibi olacaktır.SULTANPELİN (5) ve UĞRUAÇIK (12) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: Formda olan WILD HEART (5) koşudaki favori isimdir.TANZER (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.CANŞEN (3) ve GHIMGHICHE (8) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi formuyla KIZGINÖFKE (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.UÇANSAĞANAK (8) ciddi rakibi olacaktır.KOMPAS (7) ve GÜVEN BEY (4-3) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki GOLDEN PROTECTOR (2) ve NURİ BEY (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ALTINBEŞİK (7) ciddi rakipleri olacaktır.UNCHAIN MY HEART (6) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

7.Koşu: Artan formuyla MÖSYÖSPARTAKÜS (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.HASANBABA (3-9) en yakın takipçisi olacaktır.GÜRSOY (2) ve EFSUNLUKAYA (1) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İyi durumdaki BLOW THE WIND (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.TROPICAL STORM (2) en yakın takipçisi olacaktır.DEFNE HANIM (5) ve NIGELLA (1) sonraki ihtimallerdir.


13.12 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

13.12 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN