YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

29 Ağustos 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

29 Ağustos Beygir.com ADANA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Kazandığı koşu sonrası formunu sürdüren ZEYNOABLA (4) ilk şanslı isimdir. İyi formunu son startına da yansıtmış olan TEKJIN (6) ciddi rakibi olup ŞEYMACAN KIZI (2) ve EYLÜLDEGEL (3) ihmal edilmemesi gereken isimlerdir.

2.Koşu: Aynı pistteki son koşularıyla dikkat çeken HAYATI CEDİD (1) ilk şanslı isimdir. İyi formunu son yarışlarına da yansıtmış olan ARASHAN (3) ciddi rakibi olup AKABEY (2) ihmal edilmemelidir. GÖRGÜNCAN (5) sonraki ihtimaldir.

3.Koşu: Start aldığı iki koşuda da başarılı bir performans sergilemiş olan CRAVE (5) birinciliğe en yakın isimdir. Bu koşuyla yarış hayatına başlayacak olan SEE YOU AGAIN (8), DREAM FAIRY (6) ve JUST RUN (3) ciddi rakipleridir.

4.Koşu: Aynı pistteki son koşularıyla dikkat çeken VICTORY CHARM (1) kazanmaya en yakın isimdir. Son startını rahat kazanmış olan THE FLAMINGO (4) ve DEM BABA (2) ciddi rakipleri olup iyi form durumuyla SAHİBE (6) ihmal edilmemelidir.

5.Koşu: İyi form durumuyla hafif kilolu BERATINKIZI (6), aynı pistteki son koşularıyla dikkat çeken DIVINE POWER (2) ve kazandığı yarış sonrası formunu sürdüren İŞKODRA (1) birlikte şans verdiğimiz isimler olup QUICK STEP (3) ciddi rakipleridir.

6.Koşu: Kum pistteki ilk startıyla dikkat çeken DOCTOR POL (3), tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız CAN EMİNEM (6), iyi form durumuyla FOURWAY (4) ve ASİ KURT (5) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.

7.Koşu: Aynı pistteki son koşularında başarılı bir performans sergilemiş olan KARAYÜREK (6), son startını ölçü almadığımız HERGELE (5) ve iyi formunu son yarışlarına da yansıtmış olan TAŞKIR (7) birlikte şans verdiğimiz isimler olup BAHARŞAH (2) ciddi rakipleridir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Uzun aradan sonra start alacak olan YENİ KARTAL (5) iyi form durumuyla ilk şansa sahiptir. Son koşusuyla dikkat çeken ASLANSTAR (2) ciddi rakibi olup HARD STONE (1) ihmal edilmemelidir. CONTROLLABLE (10) sonraki ihtimaldir.

9.Koşu: Kazandığı koşu sonrası formunu sürdüren KAIMOS (7) ilk şanslı isimdir. Hafif kilolu YOSUN SULTAN (10) ciddi rakibi olup son startını ölçü almadığımız KASAP ÜNAL (1) ihmal edilmemelidir. DREAMS TO REALITY (8) sonraki ihtimaldir.


19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN