YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

28 Ağustos 2016 Pazar

GanyanTime.com

29 Ağustos Beygir.com KOCAELİ At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Aynı pistteki başarılı performanslarıyla dikkat çeken KOSTANAY (4) ve LA BOHEME (2) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. BOYKA (1) ciddi rakipleri olup son koşusunu ölçü almadığımız GALLOP TO WEST (5) sonraki ihtimaldir.

2.Koşu: Etkili jokeyiyle son koşusunda başarılı bir üçüncülük elde etmiş olan ULUÇKIZI (14) ilk şanslı isimdir. Son yarışlarıyla dikkat çeken ŞÖLENİM (1) ciddi rakibi olup artan formuyla NURYÜZLÜM (3) ihmal edilmemelidir. PEXUSS (4) sonraki ihtimaldir.

3.Koşu: Kum pistteki son koşularıyla dikkat çeken SEPTEMBER WIND (1) ve son yarışlarını ölçü almadığımız YEŞİLMİŞİK (2) birlikte şans verdiğimiz isimler olup SHERMAN OAKS (8) ciddi rakipleridir. ALTIN ADIM (3) sonraki ihtimaldir.

4.Koşu: Kum pistteki son koşularını kazanmış olan LAGUARDIA (6), iyi form durumuyla son yarışlarında rahat birincilikler elde etmiş olan BORDONARO (2), BAVİ REŞ (7) ve FRATELLI (5) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

5.Koşu: Aynı pistte start aldığı son koşularında başarılı bir performans sergilemiş olan FENERLİCAN (3) kazanmaya en yakın isimdir. İyi formunu son yarışlarına da yansıtmış olan BAYDARŞAH (2) ciddi rakibi olup İLGİLGE (4) ve ekürili ZORLUAT (7-5) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

6.Koşu: Kum pistteki son koşularıyla dikkat çeken EDEBEY (1) ve artan formunu son startına da yansıtmış olan SERHASAN (4) ilk şanslı isimlerdir. Son yarışlarını ölçü almadığımız KONGO (8) ciddi rakipleri olup KATI KAZAN (10) ihmal edilmemelidir.


19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN