YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
25.03 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.03 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.03 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
YAZARLARIMIZ 23 MARTTA YİNE ŞOV YAPTI! ÖZGÜR GÖKÇE'NİN KOCAELİ ALTILI TAHMİNİ 228 TL - YEDİLİ GANYAN TAHMİNİ 967 TL, HALİL ERDEM'İN KEMPTON PARK ALTILI TAHMİNİ 222 TL KAZANDIRDI! TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

29 Ağustos 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

29 Ağustos Mert Adam KOCAELİ Yarış Tahminleri ve Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.AYAK: TOYGAR eksik koştuğu çim pistteki son koşusunu fazla önemsemiyorum. Özellikle kaba kumda kısa mesafede daha sert rakiplerle burada mücadele eden safkan uygun rakipleri yanında favori olmayı hakediyor. Süratli geçmesini beklediğim yarışta sonlardaki etkili ataklarıyla sonuca ulaşmasını bekliyorum. Biraz inatçı bir safkan olması sebebiyle geç açılan bir safkan sprintini tutturursa uçarak gelecektir, altılı kuponlarına banko öneriyorum.

2.AYAK: Formda getirildiği Kocaeli pistinde müsait grupta ULUÇKIZI tartışmasız koşunun favorisidir, temposunu kabul ettirirse çıktığı gibi kazanabilir. Eksik koşması durumunda koşu karışacaktır. Sırasıyla EZGİ GÜL, SEVEN SISTER, ŞÖLENİM, PEXUSS, GAGAUZ yazılmalıdır. 

3.AYAK: İzmir pistinde yaptığı müthiş sprintle son koşusu kazanan SEPTEMBER WIND bir kez daha kazanmaya yakındır. Sorunlarından kurtulan ve son yarısı parlak olan ALTIN ADIM favorimin adeta gölgesi olacaktır. Yine kaba kumda farklı koşmasını beklediğim FLY KHAN, rakipleri sertleşse de SHERMANS OAKS, son koşuları etkisiz olan YEŞİLMİŞİK'da yazılarak rahat bir koşu seyredilmelidir. 

4.AYAK: BORDONARO koşunun tartışmasız favoridir. Bu rakipler arasında kazanması normal sonuç olacaktır. Eksik koşması durumunda mükemmel form durumuyla LAGUARDİA, uygun kilosuyla BAVİ REŞ bilinen kum pist performansıyla RUZGAR ETO sürpriz sevenlerin tercihi olmalıdır. 

5.AYAK: Son yarışında yol bulmakta zorlanan FENERLİ CAN bu sefer birinciliğe yakındır. Önde boş kalacak olan BAYDARŞAH bir solukta bitirebilir. Sert grupta hata bekleyecek olan ZORLUAT ve yarışın temposuna ayak uydurabilirse İLGİLGE birincilik için kıyasıya çekileceklerdir. 

6.AYAK: Sorunları halledildikten gördüğü koşular sonrası formunda gelişmeler olan ADAM bir sürprize imza atabilir. Tekrar döndüğü Kocaeli pistinde EDEBEY kaldığı yerden devam edebilir. Boş kilosuyla KUTLUKHAN' dan etkili bir koşu gelebilir. Yine Ankara'dan iddiali getirilen HABER BEYİ ve son olarak ikinciliğiyle dikkat çeken SERHASAN sağlam kuponlarda yerini almalıdır. 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM 

1.AYAK: 6 TOYGAR 
2.AYAK: 14 //6,13,1,4,9 
3.AYAK: 1,3,4,8,2 
4.AYAK: 2 // 6,7,1 
5.AYAK: 3 // 2,7,4 
6.AYAK: 3,1,12,6,4 

GENİŞ KUPON TUTARI: 144 TL 

Sizde tahmin ve yorumlarınızı aşağıda bulunan yorum bölümünden gönderebilirsiniz. Bol şanslar.


25.03 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

25.03 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.03 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN