YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
19.05 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.05 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20 Mayıs içerikleri öğle saatlerinde eklenecektir. AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

3 Ağustos 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

3 Ağustos Beygir.com ELAZIĞ At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda BLACK WEASEL (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.GÜLDEHAN (4) en yakın takipçisi olacaktır.MERZUKA (7) ve LADY ÇİKOLATA (6) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki BİRADER HAN (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.DİVAN BEYİ (4) en yakın takipçisi olacaktır.BORDOBATUR (3) ve ESENLİ GÜZELİ (5) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: Formda olan ROJHAT KIZI (6) koşudaki favori isimdir.KIZILGERDAN (4) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.DORUGÜZEL (3) ve BAHARGÜZELİ (1-10) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki BELENGEZ (2) ve ABELARD (5) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.SILVERADO (17) en yakın takipçileri olacaktır.ELBİ (7) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

5.Koşu: İyi durumdaki KAKTEE (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.JUST IN TIME (1) en yakın takipçisi olacaktır.KOŞAN HATUN (4) ve KATLEYA (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki BAWIKAL (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.LASER BOY (2) en yakın takipçisi olacaktır.KIRDEMİRKIR (8-11) ve CONCRETE (1) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: Formda olan ITALIANO (3) koşudaki favori isimdir.HIGH TREE (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.DOĞA MARIA (6) ve LOVELY MAYA (4) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İyi durumdaki AYDANARI (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.GÜLSENUR (11) ciddi rakibi olacaktır.TEKFORDUNGÜLÜ (1) ve KIRPAPATYA (7) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.


19.05 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.05 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN