YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
25.03 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.03 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.03 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
YAZARLARIMIZ 23 MARTTA YİNE ŞOV YAPTI! ÖZGÜR GÖKÇE'NİN KOCAELİ ALTILI TAHMİNİ 228 TL - YEDİLİ GANYAN TAHMİNİ 967 TL, HALİL ERDEM'İN KEMPTON PARK ALTILI TAHMİNİ 222 TL KAZANDIRDI! TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

3 Ağustos 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

3 Ağustos Beygir.com ELAZIĞ At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda BLACK WEASEL (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.GÜLDEHAN (4) en yakın takipçisi olacaktır.MERZUKA (7) ve LADY ÇİKOLATA (6) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki BİRADER HAN (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.DİVAN BEYİ (4) en yakın takipçisi olacaktır.BORDOBATUR (3) ve ESENLİ GÜZELİ (5) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: Formda olan ROJHAT KIZI (6) koşudaki favori isimdir.KIZILGERDAN (4) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.DORUGÜZEL (3) ve BAHARGÜZELİ (1-10) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki BELENGEZ (2) ve ABELARD (5) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.SILVERADO (17) en yakın takipçileri olacaktır.ELBİ (7) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

5.Koşu: İyi durumdaki KAKTEE (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.JUST IN TIME (1) en yakın takipçisi olacaktır.KOŞAN HATUN (4) ve KATLEYA (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki BAWIKAL (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.LASER BOY (2) en yakın takipçisi olacaktır.KIRDEMİRKIR (8-11) ve CONCRETE (1) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: Formda olan ITALIANO (3) koşudaki favori isimdir.HIGH TREE (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.DOĞA MARIA (6) ve LOVELY MAYA (4) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İyi durumdaki AYDANARI (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.GÜLSENUR (11) ciddi rakibi olacaktır.TEKFORDUNGÜLÜ (1) ve KIRPAPATYA (7) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.


25.03 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

25.03 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.03 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN