YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
25.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.04 NİSAN ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

3 Ağustos 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

3 Ağustos Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda ROYAL WINNER (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.MUCİT (1) ciddi rakibi olacaktır.NATIONAL (5) ve WHO IS THAT CHICK (7) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Artan formuyla ALİN (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.CEP DURAK (2) ciddi rakibi olacaktır.WIN STAR WIN (5) ve ERŞEN (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: Formda olan KARAHEVES (5) koşudaki favori isimdir.SUMMER PICTURES (7) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.METANET (6) ve SİNEPS (2) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi formuyla MISS NİLAY (7) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.FIRST POWER (4) en yakın takipçisi olacaktır.PAN REKA (3) ve WINTER GALLOP (1) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki EMPIRE SON (4) ve OGHUZ (6) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.GASPERINI (5) ciddi rakipleri olacaktır.FANTASTIC LERO (2) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

6.Koşu: Formda olan HALİÇ (5) koşudaki favori isimdir.DESPOT (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.AĞRI KESİCİ (3) ve DERİN SULTAN (4) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki THE WORLD IS YOURS (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.THATS THE MOMENT (6) ciddi rakibi olacaktır.DONTLOOSEDCONTROL (5) ve MOBANGO (2) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Artan formuyla ERAYHAN (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.KIZILTUĞLUM (4) en yakın takipçisi olacaktır.TURANHAN (2) ve ASLANSÜTÜ (9) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.


25.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
25.04 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN