3 Ağustos Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin
GanyanTime.com Facebook GanyanTime.com Twitter
Reklam Alanı

3 Ağustos Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda ROYAL WINNER (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.MUCİT (1) ciddi rakibi olacaktır.NATIONAL (5) ve WHO IS THAT CHICK (7) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Artan formuyla ALİN (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.CEP DURAK (2) ciddi rakibi olacaktır.WIN STAR WIN (5) ve ERŞEN (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: Formda olan KARAHEVES (5) koşudaki favori isimdir.SUMMER PICTURES (7) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.METANET (6) ve SİNEPS (2) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi formuyla MISS NİLAY (7) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.FIRST POWER (4) en yakın takipçisi olacaktır.PAN REKA (3) ve WINTER GALLOP (1) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki EMPIRE SON (4) ve OGHUZ (6) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.GASPERINI (5) ciddi rakipleri olacaktır.FANTASTIC LERO (2) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

6.Koşu: Formda olan HALİÇ (5) koşudaki favori isimdir.DESPOT (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.AĞRI KESİCİ (3) ve DERİN SULTAN (4) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki THE WORLD IS YOURS (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.THATS THE MOMENT (6) ciddi rakibi olacaktır.DONTLOOSEDCONTROL (5) ve MOBANGO (2) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Artan formuyla ERAYHAN (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.KIZILTUĞLUM (4) en yakın takipçisi olacaktır.TURANHAN (2) ve ASLANSÜTÜ (9) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

Sosyal Medya'da Bizi Mutlaka Takip Edin
Facebook Twitter Google+ RSS Beslemesi