YENİ
12 EKİM'DE DE KAZANDIRMAYA DEVAM ETTİK! Yazarımız Özgür Gökçe'nin 12 Ekim ANKARA 1. Altılı tahmini 793 TL, Adanalı'nın İZMİR Altılı tahmini ise 296 TL kazandırmıştır. // Ayrıca yazarımız Adana'lı 3 Ekim DİYARBAKIR altılısını doğru tahmin ederek 65.728 TL kazandırmıştır. Bizi takip etmeye ve desteklemeye devam edin.

1 Ağustos 2016 Pazartesi

SERCAN çancı

3 Ağustos Kurtiniadis İSTANBUL Tahminleri

 

Merhaba Sevgili Dostlar

Bugün İstanbul Programında genel anlamda favori isimlerin kazanacaklarına inancım olduğundan dolayı çok ön planda tuttuğum isimlerden oluşan orta ölçekli bir şablon oluşturacağım. Dileyen tüm dostlarım şablonumdan yararlanarak kuponlarını oluşturabilirler.

Herkese Bol Şanslar Dilerim.KARAHEVES: İlk startında çok etkili bir performans sergileyerek son metrelere kadar önde olan safkan fotoya yakın teslim oldu. Bugün artan tecrübesi ve müsait rakipleri yanında kendisini tercihleyen usta jokeyi idaresinde kazanmasını beklediğim isimdir. BANKOM...


PAN REKA: Ön tarafta yarışı süratlendirecek isimlerin çokluğu sebebi ile, düzlükte uzun sprintini izlettirebilecek şartlar altında yarışacak olmasından dolayı, koşuyu kazanmasını beklediğim isimdir.


OGHUZ: Sahip değiştirip sorunları halledildikten sonra orijinin tüm potansiyelini yansıtmaya başlayan kalite safkan her koştuğu yarıştan sonra üzerine koyan bir görüntü sergilemekte. Bugün de yatkın olduğu uzun mesafe ve sevdiği çim pistte boş kilosu ile çok şanslı konumdadır.


HALİÇ: Çok fazla detay gözetmeden ve uzun uzadıya yorum yapmadan, bu gruptan çok üstün bir safkan görüntüsündeki kalite ismin kolay kazanmasını bekliyorum. BANKOM...


THE WORLD IS YOURS: Buradaki rakiplerinden daha iyi rakiplerle daha sert mücaedelelerden çıkan safkan, gücü nispetinde başarılı sonuçlar elde etti. Bugün de nispeten daha müsait rakiplerle yarışacak olmasından dolayı ön grupta takip edecek olduğu yarışı virajdan sonra artttıracak olduğu atakları ile kazanmasını bekliyorum. Alternatif Tek Adayımdır.


KOÇALİ: Bir süredir takibimde olan safkan son yarışında''ben artık düzeldim'' der gibiydi. Bugün de daha iyi performans sergileyebileceğine inandığım uzun mesafeli çim pist yarışında boş kilosu ile yarışacak olmasından dolayı bir sürprize imza atabilir. Dikkat...


ŞABLONUM (27TL)

5-KARAHEVES
3.4.5.1.7
6.7.4.3.2.5
5-HALİÇ
3-THE WORLD IS YOURS // 6.5
10.5.4.9.12