GanyanTime.com
YENİ

29 Ağustos 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

30 Ağustos Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

1.Koşu: Günün ilk koşusunda LADY TULPAR (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.MOTHERLAND (2) en yakın takipçisi olacaktır.DOĞA KRALİÇESİ (3) ve FLASHING GIRL (1) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Formda olan ARIM (2-6) koşudaki favori isimdir.KARADALGA (4) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.GÜZELKAYA (3) ve ALARAM (1) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki ENRICOM (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.LADY KRAKOW (6) ciddi rakibi olacaktır.NURKO (8) ve PARTY LOVER (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: Artan formuyla KHOR KALBA (3) ve TESLA (5) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.MATALON (1) en yakın takipçisi olacaktır.KIZILYILMAZ (4) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

5.Koşu: İlk kez koşacak olan safkanlardan RUNNER BULL (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.CERASTES (2) en yakın takipçisi olacaktır.BÜYÜK KRAL (1) ve LILYANTUS (8) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi formuyla SERHANTAY (7) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BİLDENHAN (2) en yakın takipçisi olacaktır.GÖZYAŞI GECESİ (9) ve SEMEND (6) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki NURHANBEY (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.ILDIR BEYI (2) en yakın takipçisi olacaktır.ANKARALI (1) ve SERHUNCAN (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İyi formuyla İLGAR TAY (9) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BEYBARAN (1) ciddi rakibi olacaktır.BERATBEY (6) ve PARPALİ (3) sonraki ihtimallerdir.