YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
ANDROID MOBİL UYGULAMAMIZ YAYINDA! ALTTA BULUNAN HEMEN İNDİRİN BUTONUNA TIKLAYARAK TELEFONUNUZA KURULUMU KOLAYLIKLA GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ. UYGULAMAMIZI İNDİRDİKTEN SONRA 5 YILDIZ VERMEYİ VE YORUM YAPMAYI UNUTMAYINIZ...
GanyanTime.com Android Mobil Uygulaması

29 Ağustos 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

30 Ağustos Beygir.com KOCAELİ At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda CALIFORNIA DREAM (1) koşudaki favori isimdir.THATS THE MOMENT (6) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.CHASING THE WIND (11) ve PİANİSTİN KIZI (13) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi formuyla MEAN OF LIFE (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.HARDY KHAN (3) en yakın takipçisi olacaktır.HANDI GIRL (5) ve GOLDEN HARD (2) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki BALBALLILI (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.DECOLTE (6) en yakın takipçisi olacaktır.JUNIOR PIANIST (4) ve KEJO BABA (8) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İyi formuyla KRALİÇE HERA (10) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SAMİHAN (6) ciddi rakibi olacaktır.BELEKİ (9) ve HERR ATAKAN (2) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki BACAKSIZ (7) ve BURUKMERT (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.KRALINADAMI (3-2) ciddi rakipleri olacaktır.OĞLUM BURAK (8) sonraki ihtimaldir.

6.Koşu: İyi formuyla BEDWULF (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BAILAMOS (2) en yakın takipçisi olacaktır.PERFECT YILDIZ (5) ve CURVE (4) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki COCHABAMBA (2) ve KRASNODAR (6) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.EVENING (5) ciddi rakipleri olacaktır.ROHAN (11) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Formda olan TUMBULEFE (6) koşudaki favori isimdir.GÜÇSALAN (8) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.İLKSEN (1) ve ZULUT HASAN (2) sonraki ihtimallerdir.


18.01 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

18.01 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

18.01 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN