YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
23.05 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.05 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

29 Ağustos 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

30 Ağustos Beygir.com KOCAELİ At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda CALIFORNIA DREAM (1) koşudaki favori isimdir.THATS THE MOMENT (6) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.CHASING THE WIND (11) ve PİANİSTİN KIZI (13) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi formuyla MEAN OF LIFE (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.HARDY KHAN (3) en yakın takipçisi olacaktır.HANDI GIRL (5) ve GOLDEN HARD (2) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki BALBALLILI (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.DECOLTE (6) en yakın takipçisi olacaktır.JUNIOR PIANIST (4) ve KEJO BABA (8) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İyi formuyla KRALİÇE HERA (10) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SAMİHAN (6) ciddi rakibi olacaktır.BELEKİ (9) ve HERR ATAKAN (2) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki BACAKSIZ (7) ve BURUKMERT (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.KRALINADAMI (3-2) ciddi rakipleri olacaktır.OĞLUM BURAK (8) sonraki ihtimaldir.

6.Koşu: İyi formuyla BEDWULF (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BAILAMOS (2) en yakın takipçisi olacaktır.PERFECT YILDIZ (5) ve CURVE (4) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki COCHABAMBA (2) ve KRASNODAR (6) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.EVENING (5) ciddi rakipleri olacaktır.ROHAN (11) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Formda olan TUMBULEFE (6) koşudaki favori isimdir.GÜÇSALAN (8) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.İLKSEN (1) ve ZULUT HASAN (2) sonraki ihtimallerdir.


23.05 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.05 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN