YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
20.06 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

30 Ağustos 2016 Salı

GanyanTime.com

30 Ağustos Metin Arman ANKARA Yarış Tahminleri ve Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.AYAK: BU YARIŞTA ÖNCELİKLE ŞANS VERMEK İSTEDİĞİM İSİM 5 NUMARALI MAGFELLOW OLACAK SON KOŞUSUNA NAZARAN DAHA UYGUN BİR GRUP BULDUĞUNU DÜŞÜNÜYOR VE ETKİLİ PİLOTU İLE ÖNCELİKLE YAZILMALI. 3 NUMARALI ENRICOM BİRAZ AĞIR SİKLETİNE RAĞMEN UYDUN GRUPTA İKİNCİ ŞANSLI İSİM OLACAKTIR. SON KOŞUSUNDA ÖNÜ KAPANAN ANCAK SON METRELERDE ETKİLİ ATAKLARI İLE GÖZ DOLDURAN MESAFENİNDE İDEAL İSİMLERİNDEN BOŞ KİLO AVANTAJI İLE 8 NUMARALI NURKO MUTLAKA YAZILMALI. SON KOŞUSUNU KAZANIRKEN NE DENLİ FORMDA OLDUĞUNU GÖSTEREN 6 NUMARALI LADY KRAKOW VE AĞIR SİKLETİNE RAĞMEN KENDİNİ İYİ TANIYAN APRANTİSİ İLE 1 NUMARALI LEGA NORD DİKKAT DİYORUM KUPONLARI İLK AYAKTAN ÇÖPE ATTIRABİLİR. 

2.AYAK: BEN BURADA SİZLERE CAZİP BİR İSMİ BANKO OLARAK ÖNERECEĞİM O DA 1 NUMARALI MATALON OLACAK. SON KOŞUSUNDA KOŞUYU KAZANAN VE İKİNCİSİ OLAN ATLARIN ARASINDAN BİR TÜRLÜ İSTEDİĞİ YOLU BULAMAYIP SON 200'DEN SONRA TEKRAR VİTES ARTTIRAN ANCAK 3.LÜKLE YETİNEN  BUGÜN İÇİN AYNI BİNİCİSİ İLE BU HATAYA DÜŞMEYECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM VE UYGUN OLAN BU RAKİPLERİNİN ARASINDA BANKO OLARAK ÖNERİYORUM. 

3.AYAK: 2 YAŞ İNGİLİZ TAYLARININ BU KOŞUSUNDA GEREK ORJİN GEREKSE GALOPLARI İLE BİR ADIM ÖNE ÇIKAN 5 NUMARALI RUNNER BULL FAVORİM OLUP. ÖNCELİKLİ RAKİBİ GALOPLARINDA İYİ İŞLER ÇIKARTAN 8 NUMARALI LILYANTUS OLACAKTIR. 2 NUMARALI CERASTES KOŞUNUN SÜRPRİZ İSMİ OLUR. 

4.AYAK: BU GRUP 2 KOŞUDA BENİM FAVORİ İSMİM ÇİM PİSTTE ETKİLİ OLDUĞU KADAR KUM PİSTTE DE ETKİLİ OLABİLEN HALİD TEMSİLCİLERİNİN ARASINDA EN İYİLERİNDEN OLAN 6 NUMARALI SEMEND OLACAKTIR. ÖNCELİKLİ RAKİBİ YİNE HER İKİ PİSTTİN ETKİLİ İSMİ 7 NUMARALI SERHANTAY VE KENDİNİ İYİ TANIYAN PİLOTU İLE 2 NUMARALI BİLDENHAN MUTLAKA KUPONLARDA BULUNMALI. 

5.AYAK: BURADA BU KEZ ÇOK ETKİLİ KOŞMASINI BEKLEDİĞİM 5 NUMARALI OCEAN SERAPH KOŞUYU KAZANMAYA OLDUKÇA YAKIN OLARAK GÖRÜYORUM. EN CİDDİ RAKİBİ SON GÜNLERDE ÇOK FORMDA OLAN 3 NUMARALI NURHANBEY OLACAKTIR. GÖRDÜĞÜ YARIŞLARIN ARDINDAN ESKİ FORMUNU BULMAYA BAŞLAYAN UZUN MESAFE DEZAVANTAJI OLMASINA RAĞMEN 6 NUMARALI RUMBA KUPONLARDA BULUNMALI. 

6.AYAK: GÜNÜN SON AYAĞINDA UYGUN BİR GRUP BULAN 3 NUMARALI PARPALİ NORMAL ŞARTLARDA BU RAKİPLERİNİ GERİDE BIRAKACAKTIR. ANCAK GÜVENEMEYENLERE RAKİP OLARAK HEPSİ DİYECEĞİM ANCAK ŞABLONUMDAKİ SIRALAMAMDAN YANINA AT YAZMAK İSTEYENLER İÇİN TAVSİYEM OLUR. (3.10.6.9.11.1.7.2.8.5.4.12.)

1.AYAK: 5.3.8.6.1 
2.AYAK: 1 MATALON (BANKO) 
3.AYAK: 5.8.2 
4.AYAK: 6.7.2 
5.AYAK: 5.3.6 
6.AYAK: 3 // 10.6.9 /// 11.1.7.2.8.5.4.12  

Sizde tahmin ve yorumlarınızı aşağıda bulunan yorum bölümünden gönderebilirsiniz. Hepinize bol şanslar. 


19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN