GanyanTime.com
YENİ

30 Ağustos 2016 Salı

GanyanTime.com

31 Ağustos Beygir.com ELAZIĞ At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

1.Koşu: Aynı pistteki son koşularıyla dikkat çeken SEMAKIZI (9) uyumlu jokeyiyle ilk şansa sahiptir. KINALI BEBEK (2) ciddi rakibi olup eküri avantajıyla ELFİN (6-7) ve DOĞANGELİN (3) ihmal edilmemesi gereken isimlerdir.

2.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan BORBORE (1) ilk şanslı isimdir. KURTAR ZEYNA (8) ciddi rakibi olup ilk startlarıyla dikkat çeken JOLLY ROGER (3) ve CRUSH PASSES (7) ihmal edilmemesi gereken isimlerdir.

3.Koşu: Aynı pistte start aldıkları koşularda başarılı neticeler elde etmiş olan BABA 
ABDULLAH (1) ve GÜLŞİLAN (7) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. WARRIORSAN (4) ve DEOMAX (3) ciddi rakipleridir.

4.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız TIME OF FLIGHT (5), artan form durumuyla HAZAR YOLU (4) ve GOLDEN COUNTESS (2) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. BLACK WEASEL (9) ciddi rakipleridir.

5.Koşu: Kum pistin etkili isimlerinden BAWIKAL (1) ve ekürili CONCRETE (4-14) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. İyi form durumlarıyla TIME FEEL (9) ciddi rakipleri olup TORO TORO (10) sonraki ihtimaldir.

6.Koşu: Aynı pistte start aldığı son koşularından rahat birincilikler elde etmiş olan ekürili CAPPADOCIA (2-4) ilk şanslı isimdir. KAÇAR FEVZİ (3) ciddi rakibi olup OZİBEY (1) ihmal edilmemelidir. SEMETEY OĞLU (7) sonraki ihtimaldir.

7.Koşu: Aynı mesafeli bir önceki koşusunu rahat kazanmış olan BROKEN ARROW (1), aynı pistteki ilk startından rahat bir birincilik elde etmiş olan GALLOPING WISDAM (5), SIMENTAL (9) ve ANIZARBOS (15) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Aynı mesafeli son koşusuyla dikkat çeken TOMO AĞA (4), iyi form durumuyla KIRPAPATYA (6), tabela dışı kaldığı son yarışlarını ölçü almadığımız ÇELİKSOY (1) ve UMUT EFE (13) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.