YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

31 Ağustos 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

31 Ağustos Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Tabela dışı kaldıkları son koşularını ölçü almadığımız TANATAR (1) ve NİLDA (6) iyi form durumlarıyla birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. Kum pistteki son yarışlarıyla dikkat çeken ERBABAM (3) ve ŞAHİN TEPESİ (7) ciddi rakipleridir.

2.Koşu: Aynı pist ve mesafeli son startını uyumlu jokeyiyle çok rahat kazanmış olan ANDIAMO (1) ilk şanslı isimdir. Kum pist koşularıyla dikkat çeken PROXIMO (2) ciddi rakibi olup KING OF ROCK (5) ve ARDALI (3) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi form durumuyla son koşularında pist ayrımı yapmadan başarılı neticeler elde etmiş olan BABA ATLI (6), istikrarlı yarışlarıyla dikkat çeken DERİN SULTAN (2), hafif kilolu CANKURTBEY (7) ve ekürili MERTADAM (1-8) sırasıyla şans verdiğimiz isimlerdir.

4.Koşu: Aynı pist ve mesafeli son koşusunu uyumlu jokeyiyle rahat kazanmış olan UÇANKRAL (7) öncelikle şans verdiğimiz isim olup kum pistteki son yarışlarıyla dikkat çeken BİLGEKURT (8), TOROS ASLANI (1) ve SİBİRYALI (4) ciddi rakipleridir.

5.Koşu: Kum pist performansıyla dikkat çeken LUSINGA (7) uyumlu jokeyiyle ilk şansa sahip olup iyi form durumuyla EXOTIC PRINCESS (6) ciddi rakibidir. Artan formuyla VICTORY FLIGHT (4) ve NİZAMİ (3) etkili jokeyleriyle sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Start aldığı koşularda pist ayrımı yapmadan başarılı neticeler elde etmiş olan CHICAGO (2) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. Kazandığı yarış sonrası formunu sürdüren FORGET ME NOT (1) ve artan formuyla MISTER STORM (6) ciddi rakipleri olup REDENTOR (5) ihmal edilmemelidir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: Aynı pistteki son koşusunu kazanmış olan ALLSHANTI (1) ve iyi form durumuyla WHO IS THAT CHICK (5) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. BÖRTEÇİNE (2) ciddi rakipleri olup hafif kilolu SEYİR (8) sonraki ihtimaldir.

8.Koşu: Usta jokeyiyle start aldığı son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan WIN STAR WIN (10) kazanmaya en yakın isimdir. İlk yarışıyla dikkat çeken BOZBURUN (1) ciddi rakibi olup KARA SABRİ (3) ve TİMSAL (5) sonraki ihtimallerdir.


19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN