YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
ANDROID MOBİL UYGULAMAMIZ YAYINDA! ALTTA BULUNAN HEMEN İNDİRİN BUTONUNA TIKLAYARAK TELEFONUNUZA KURULUMU KOLAYLIKLA GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ. UYGULAMAMIZI İNDİRDİKTEN SONRA 5 YILDIZ VERMEYİ VE YORUM YAPMAYI UNUTMAYINIZ...
GanyanTime.com Android Mobil Uygulaması

3 Ağustos 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

4 Ağustos Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Etkili koşuları ile FOTERLİ (3) ve son koşusunda dikkat çeken SEMİHKAN (2) birinciliğin güçlü adayları olup; YOLAŞAN (4) ve ATOMBOMBASI (1) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Son koşusunda beğenilen TRITON (1) favorimizdir. İyi durumu ile TERRA BAY (2) favorinin ciddi rakibi olup; SİVEREK DİYARI (4) ve PAY PAİNT (3) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

3.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile PERSHING (7) ve BEDDISH (1) birinciliğin güçlü adayları olup; OĞLUM BERATIM (6) ve SİNYOR ŞAMİL (8) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Etkili koşuları ile SABRİNİN ATI (1) ve son koşusunu kazanan ÖZYEL (3) birinciliğin güçlü adayları olup; AĞAKAFKASLI (2) ve KAZDAĞI (4) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Son koşusunda beğenilen RED QUEEN (2) favorimizdir. İyi durumu ile AYSELTAY (10) favorinin ciddi rakibi olup; BENGUN (4) ve HÜRKUŞ (7) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

6.Koşu: Üstün performansı ile BY RA (2) günün güvenilir safkanlarından olup; ŞAHİNOĞLU (5),CAMELOT (1), ve SERTTAŞ (4) hata arayacak safkanlardır.

7.Koşu: Son üç koşusunu kazanan UÇARER (1) üstün performansı ile günün güvenilir safkanlarından olup; YURTTAY (2), TOZAN (4) ve KARAESER (8) hata kollayacak safkanlardır.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Son koşusunu kazanan BİNDALINGÜLÜ (1) favorimizdir. İdeal mesafesinde TANSELHANIM (5-8) favorinin ciddi rakibi olup; CANIM ÇİDEM (6) ve FÜLANE (4) hata affetmeyecek isimlerdir.


21.01 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

21.01 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

21.01 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN