YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
23.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 NİSAN Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

3 Ağustos 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

4 Ağustos Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Etkili koşuları ile FOTERLİ (3) ve son koşusunda dikkat çeken SEMİHKAN (2) birinciliğin güçlü adayları olup; YOLAŞAN (4) ve ATOMBOMBASI (1) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Son koşusunda beğenilen TRITON (1) favorimizdir. İyi durumu ile TERRA BAY (2) favorinin ciddi rakibi olup; SİVEREK DİYARI (4) ve PAY PAİNT (3) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

3.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile PERSHING (7) ve BEDDISH (1) birinciliğin güçlü adayları olup; OĞLUM BERATIM (6) ve SİNYOR ŞAMİL (8) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Etkili koşuları ile SABRİNİN ATI (1) ve son koşusunu kazanan ÖZYEL (3) birinciliğin güçlü adayları olup; AĞAKAFKASLI (2) ve KAZDAĞI (4) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Son koşusunda beğenilen RED QUEEN (2) favorimizdir. İyi durumu ile AYSELTAY (10) favorinin ciddi rakibi olup; BENGUN (4) ve HÜRKUŞ (7) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

6.Koşu: Üstün performansı ile BY RA (2) günün güvenilir safkanlarından olup; ŞAHİNOĞLU (5),CAMELOT (1), ve SERTTAŞ (4) hata arayacak safkanlardır.

7.Koşu: Son üç koşusunu kazanan UÇARER (1) üstün performansı ile günün güvenilir safkanlarından olup; YURTTAY (2), TOZAN (4) ve KARAESER (8) hata kollayacak safkanlardır.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Son koşusunu kazanan BİNDALINGÜLÜ (1) favorimizdir. İdeal mesafesinde TANSELHANIM (5-8) favorinin ciddi rakibi olup; CANIM ÇİDEM (6) ve FÜLANE (4) hata affetmeyecek isimlerdir.


22.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.04 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN