YENİ
21 Ekim Cumartesi günü Adana yarışlarında 7’li Ganyan’ı bilen çıkmadığı için 75.650,74 TL, 23 Ekim Pazartesi günü yapılacak Adana yarışlarına devretti. // 24 Ekim Salı (dahil) gününden itibaren Diyarbakır da 6’lı Ganyan saat 14.30'da başlayacak.

4 Ağustos 2016 Perşembe

GanyanTime.com

4 Ağustos Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 

1.Koşu: Şartlı 1 koşuda PEPITO (4) ve NO MORE ONE (39 öne çıkan safkanlar olup; FULYAM (6) ve ADIVAR (1) ihmale gelmeyecek safkanlardır.

2.Koşu: Son koşusunu kazanan NİŞANLI KIZ (3) favorimizdir. İdeal mesafesinde BURCUSULTAN (1) favorinin ciddi rakibi olup; NEVRUZ ÇİÇEĞİ (3) ve VEGOOL (8) hata affetmeyecek isimlerdir.

3.Koşu: Formda jokeyi ve ekürisi ile BOMBAY (6-7) favorimizdir. Çim pistte iyi koşmasını beklediğimiz BERKİ HATIF (2) favorinin ciddi rakibi olup; KARADAMAR (4) ve FERUSHKA (8) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Etkili yarışları GHIMGHICHE (4) favorimizdir. GREEN PUSS (2), DUYGUABLA (5) ve DISTANT LIGHT (9) favorinin hatasını kollayacak isimlerdir.

5.Koşu: Süratli stili ile OFSAYT (3) favorimizdir. İyi durumu ile BABY GAGA (10) favorinin ciddi rakibi olup; SERKAN BEY (4) ve ZENCİRBEY (5) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

6.Koşu: Son koşusunda beğenilen FLYING QUEEN (1) favorimizdir. İyi durumu ile CEYLAN HANIM (2) favorinin ciddi rakibi olup; DEMİRRIFKI (4) ve TUHUEFE (3) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

7.Koşu: Etkili formunu koruyan MELOŞ (1) favorimizdir. Son koşusunda beğenilen KORKUT EBRU (4) favorinin ciddi rakibi olup; ALHABER (2) ve KORKUT CEYLANI (5) ihmale gelmeyecek safkanlardır.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Günün son koşusunda UĞRUAÇIK (1), FERAY SULTAN (5) ve GALAPAGOS (2-14) birinciliğin güçlü adayları olup; LİDERBABA (3) koşunun sürpriz ismidir.