YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
23.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 NİSAN Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

4 Ağustos 2016 Perşembe

GanyanTime.com

4 Ağustos Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Şartlı 1 koşuda PEPITO (4) ve NO MORE ONE (39 öne çıkan safkanlar olup; FULYAM (6) ve ADIVAR (1) ihmale gelmeyecek safkanlardır.

2.Koşu: Son koşusunu kazanan NİŞANLI KIZ (3) favorimizdir. İdeal mesafesinde BURCUSULTAN (1) favorinin ciddi rakibi olup; NEVRUZ ÇİÇEĞİ (3) ve VEGOOL (8) hata affetmeyecek isimlerdir.

3.Koşu: Formda jokeyi ve ekürisi ile BOMBAY (6-7) favorimizdir. Çim pistte iyi koşmasını beklediğimiz BERKİ HATIF (2) favorinin ciddi rakibi olup; KARADAMAR (4) ve FERUSHKA (8) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Etkili yarışları GHIMGHICHE (4) favorimizdir. GREEN PUSS (2), DUYGUABLA (5) ve DISTANT LIGHT (9) favorinin hatasını kollayacak isimlerdir.

5.Koşu: Süratli stili ile OFSAYT (3) favorimizdir. İyi durumu ile BABY GAGA (10) favorinin ciddi rakibi olup; SERKAN BEY (4) ve ZENCİRBEY (5) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

6.Koşu: Son koşusunda beğenilen FLYING QUEEN (1) favorimizdir. İyi durumu ile CEYLAN HANIM (2) favorinin ciddi rakibi olup; DEMİRRIFKI (4) ve TUHUEFE (3) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

7.Koşu: Etkili formunu koruyan MELOŞ (1) favorimizdir. Son koşusunda beğenilen KORKUT EBRU (4) favorinin ciddi rakibi olup; ALHABER (2) ve KORKUT CEYLANI (5) ihmale gelmeyecek safkanlardır.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Günün son koşusunda UĞRUAÇIK (1), FERAY SULTAN (5) ve GALAPAGOS (2-14) birinciliğin güçlü adayları olup; LİDERBABA (3) koşunun sürpriz ismidir.


22.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.04 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN