YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
KAZANDIRMAYA DEVAM; Kocaeli 1. ayakta günün ganyanı ile 5.30 veren SERBEYHAN'ı banko olarak önerdik. (BEYAZ BAYRAK) // Kocaeli 2. ayakta 4.40 ganyan ile VOLKANIMSIN'ı tek olarak önerdik. (ÖZGÜR GÖKÇE)
GanyanTime.com Android Mobil Uygulaması

4 Ağustos 2016 Perşembe

GanyanTime.com

4 Ağustos Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Şartlı 1 koşuda PEPITO (4) ve NO MORE ONE (39 öne çıkan safkanlar olup; FULYAM (6) ve ADIVAR (1) ihmale gelmeyecek safkanlardır.

2.Koşu: Son koşusunu kazanan NİŞANLI KIZ (3) favorimizdir. İdeal mesafesinde BURCUSULTAN (1) favorinin ciddi rakibi olup; NEVRUZ ÇİÇEĞİ (3) ve VEGOOL (8) hata affetmeyecek isimlerdir.

3.Koşu: Formda jokeyi ve ekürisi ile BOMBAY (6-7) favorimizdir. Çim pistte iyi koşmasını beklediğimiz BERKİ HATIF (2) favorinin ciddi rakibi olup; KARADAMAR (4) ve FERUSHKA (8) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Etkili yarışları GHIMGHICHE (4) favorimizdir. GREEN PUSS (2), DUYGUABLA (5) ve DISTANT LIGHT (9) favorinin hatasını kollayacak isimlerdir.

5.Koşu: Süratli stili ile OFSAYT (3) favorimizdir. İyi durumu ile BABY GAGA (10) favorinin ciddi rakibi olup; SERKAN BEY (4) ve ZENCİRBEY (5) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

6.Koşu: Son koşusunda beğenilen FLYING QUEEN (1) favorimizdir. İyi durumu ile CEYLAN HANIM (2) favorinin ciddi rakibi olup; DEMİRRIFKI (4) ve TUHUEFE (3) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

7.Koşu: Etkili formunu koruyan MELOŞ (1) favorimizdir. Son koşusunda beğenilen KORKUT EBRU (4) favorinin ciddi rakibi olup; ALHABER (2) ve KORKUT CEYLANI (5) ihmale gelmeyecek safkanlardır.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Günün son koşusunda UĞRUAÇIK (1), FERAY SULTAN (5) ve GALAPAGOS (2-14) birinciliğin güçlü adayları olup; LİDERBABA (3) koşunun sürpriz ismidir.


24.01 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

24.01 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

24.01 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN