YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
27.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.04 NİSAN İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

4 Ağustos 2016 Perşembe

GanyanTime.com

4 Ağustos Mert Adam ANKARA Yarış Tahminleri ve Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.AYAK: 1 BEDDİSH koştuğu ilk yarışında çok büyük bir talihsizlik yaşadı öndeki rakibinin içe hamlesiyle bariyere sıkıştı ve aksiyonları bozuldu, daha sonra jokeyinin safkanı toparlayarak yaptığı ataklar kendisine tabela içerisinde yer aldırdı. Bugün daha hazır gireceği bu koşuda kazanmasını bekliyorum, alternatif banko öneriyorum. İlk koşusunda fazla sıkıştırılmadan güzel bir üçüncülük elde eden 6 OĞLUM BERATIM, ilk yarışı ölçü olmayan bu sefer çok farklı koşacak olan 3 JİDİCİOUS ve son olarak yaptığı güzel sprintinde gayet akıcı gözüken 7 PERSHING bu ayak için yeterli olacaktır. 

2.AYAK: 4 KAZ DAĞI oldukça süratli geçecek olan bu koşuda kum piste oranla çim pistte daha etkili koşmasını beklediğim safkan startda sıkıntı yaşamazsa kazanmaya yakındır. 1 SABRİNİN ATI sorunları olmasa yılın flaş taylarından birisi olacak kalite olarak gruptan farkı bir safkan kilo sorunu yasamazsa ve startta oyalanmazsa sert sprintiyle istediğinini alabilir. 9 ARTUN YILDIZI önde kendini fazla yıpratmazsa uygun kilosuyla sert rakiplerinin en küçük hatasını affetmeyecektir. Potansiyeli yüksek olmasına rağmen bir türlü gücüne yakışır performans sergileyemeyen 8 LİDER EFE sağlam kuponlarda yerini almalıdır. Yaptığı güzel sprintle kazandığı koşuyla maidena veda eden 11 VAKURKIZ sürpriz sevenlerin ilk tercihi olmalıdır. 3 ÖZYEL ve 2 AĞA KAFKASLI yazılarak rahat bir koşu izlenilmelidir. 

3.AYAK: Rakiplerine oranla uygun kilolarıyla dikkat çeken 10 AYSELTAY ve 7 HURKUŞ' a eşit şansı veriyorum. Son yarışında parlak bir üçüncülük çıkartan 9 ZELENİKA, mesafeyi kısaltabilirse 4 BENGUN, sonlarda çok kuvvetli gelecek olan 2 RED QUEEN, süratli stiliyle önde boş kalırsa çıktığı gibi kazanacak olan 6 GÖZDECAN, 5 QUİCK STEPP ve ne zaman nasıl kosacağı belli olmayan 8 SLEVEN rakipleriyle kıyasıya bir birincilik mücadelesi verecektir. 

4.AYAK: 5 ŞAHİNOGLU bu sefer önde boş kalacak olup çıktığı gibi kazanabilir. 2 BY RA tek ciddi rakibi olur. 

5.AYAK: 6 EFSANETAY eksik koştuğu kum piste bile gayet başarılıydı, daha etkili koşacağı çim piste etkili düzlük sprintiyle koşuyu kazanmasını bekliyorum ve günün bankosu olarak kuponlara tek öneriyorum. 

6.AYAK: 5 TANSELHANIM tabelaya dibindeki son koşusuyla formunu geliştirdiği gözlerden kaçmıyor bu sefer istediği neticeyi alabilir. 4 FULANE son yarışlarında etkisiz gibi görünse de bu sefer etkili jokeyiyle kuponları yırtılabilir. 14 CUVALDIZ boş kilosuyla kendisine şans yaratabilir, 7 TUMBUL FUNDA, 11 RABAT GUZELİ ve 10 GÜLÜSÜNGİZİ, 6 CAMİMÇİDEM zorlu koşuda önereceğim safkandır. 

1.AYAK: 1 // 6,3,7 
2.AYAK: 4,1,9,8,11,2,3 
3.AYAK: 10,7,9,4,2,6,5,8 
4.AYAK: 5,2 
5.AYAK: 6-EFSANETAY 
6.AYAK: 5,4,14,7,11,10,6 

Sizde yorum ve görüşlerinizi bizimle alttaki kutucuktan paylaşabilirsiniz. 


27.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
27.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN