GanyanTime.com
YENİ

5 Ağustos 2016 Cuma

GanyanTime.com

5 Ağustos Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

1.Koşu: Günün ilk koşusunda WIRETOP (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.CHICAGO (1) en yakın takipçisi olacaktır.İPSİZ KIZ (3) ve ILDIR BEYI (5) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: Formda olan TOMS (3) koşudaki favori isimdir.UNCLE (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.GOLDEN FOOT (7) ve KOMSHU (1) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi formuyla BABA ATLI (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.KIZILHAN (2) ciddi rakibi olacaktır.BAŞMİMAR (1) ve ZEUS (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İyi durumda olan ALKANHAN (4) ve REDENTOR (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ALLSHANTI (2) en yakın takipçileri olacaktır.MY SWEET LADY (3) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

5.Koşu: İlk kez koşacak olan safkanlardan YÜKSEK UÇUŞ (8) koşudaki ilk şanslı isimdir.SERDENGEÇER (3) en yakın takipçisi olacaktır.GÜLENYÜZ (2) ve YEŞİL YOL (6) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi formuyla KING OF ROCK (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ANDIAMO (1) en yakın takipçisi olacaktır.URFAGÜLÜ (3) ve NALAN SULTAN (4) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki GÜRMAN AĞA (2) ve GÖZDE GELİN (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.GHOST WARRIOR (4) en yakın takipçileri olacaktır.ÇAKILTAŞI (3) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İyi formuyla GEZEGEN (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.HASAN ABİ (5) ciddi rakibi olacaktır.TURBOJET (7-8) ve AZELHAN (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.