YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

5 Ağustos 2016 Cuma

GanyanTime.com

5 Ağustos Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda ASPENDOS (1-11) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ŞİMŞEKYILDIZI (10) ciddi rakibi olacaktır.KAFTAN (4) ve İREMBEYİ (3) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Formda olan KARADALGA (3) koşudaki favori isimdir.SANEM KIZ (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.ALAKIZ (1) ve MİMOZA ÇİÇEĞİ (4) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki KARA ALTIN (3) ve KOVBOY (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.PİLEVNELİ (1) en yakın takipçileri olacaktır.BAŞAKHAN (4) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

4.Koşu: İyi formuyla GÜNALIMTAY (8) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.KARAİNCİR (11) en yakın takipçisi olacaktır.TEZCANLI (6) ve KANLIKAYA (3) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki YILDIRIM ŞAH (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.ARCHMAN (4) en yakın takipçisi olacaktır.JANSEREY (13) ve FLY CAT (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki PERFORM (2) ve BEZMİ ALEM (6) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ITS TIME TO SEA (1) en yakın takipçileri olacaktır.CEREMONY (5) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

7.Koşu: İyi formuyla PRINCELY (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.LADY DIAMOND (7) ciddi rakibi olacaktır.POUR TOI (3) ve HANTAYWEE (8) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İyi durumdaki CANCAHİDEM (7) koşudaki ilk şanslı isimdir.DİKOĞLU (1-3) en yakın takipçisi olacaktır.HIÇKIRIK (8) ve LİDERBATUR (9) sonraki ihtimallerdir.

9.Koşu: Artan formuyla ESRAR DEDE (9) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ZORBEZİRGAN (7) ciddi rakibi olacaktır.TAŞIYAN (5) ve DOĞUBEYLİM (6) sonraki ihtimallerdir.


21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN