YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------

23.02 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.02 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
ÜCRETSİZ KAZANDIRAN YARIŞ SİTENİZ 20 ŞUBAT ÖZGÜR GÖKÇE ÇİFT BANKOLU KOCAELİ ALTILISI 236 TL KAZANDIRDI! TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

5 Ağustos 2016 Cuma

GanyanTime.com

5 Ağustos Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda ASPENDOS (1-11) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ŞİMŞEKYILDIZI (10) ciddi rakibi olacaktır.KAFTAN (4) ve İREMBEYİ (3) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Formda olan KARADALGA (3) koşudaki favori isimdir.SANEM KIZ (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.ALAKIZ (1) ve MİMOZA ÇİÇEĞİ (4) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki KARA ALTIN (3) ve KOVBOY (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.PİLEVNELİ (1) en yakın takipçileri olacaktır.BAŞAKHAN (4) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

4.Koşu: İyi formuyla GÜNALIMTAY (8) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.KARAİNCİR (11) en yakın takipçisi olacaktır.TEZCANLI (6) ve KANLIKAYA (3) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki YILDIRIM ŞAH (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.ARCHMAN (4) en yakın takipçisi olacaktır.JANSEREY (13) ve FLY CAT (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki PERFORM (2) ve BEZMİ ALEM (6) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ITS TIME TO SEA (1) en yakın takipçileri olacaktır.CEREMONY (5) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

7.Koşu: İyi formuyla PRINCELY (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.LADY DIAMOND (7) ciddi rakibi olacaktır.POUR TOI (3) ve HANTAYWEE (8) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İyi durumdaki CANCAHİDEM (7) koşudaki ilk şanslı isimdir.DİKOĞLU (1-3) en yakın takipçisi olacaktır.HIÇKIRIK (8) ve LİDERBATUR (9) sonraki ihtimallerdir.

9.Koşu: Artan formuyla ESRAR DEDE (9) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ZORBEZİRGAN (7) ciddi rakibi olacaktır.TAŞIYAN (5) ve DOĞUBEYLİM (6) sonraki ihtimallerdir.


23.02 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

23.02 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

23.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN