YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
KAZANDIRMAYA DEVAM; Kocaeli 1. ayakta günün ganyanı ile 5.30 veren SERBEYHAN'ı banko olarak önerdik. (BEYAZ BAYRAK) // Kocaeli 2. ayakta 4.40 ganyan ile VOLKANIMSIN'ı tek olarak önerdik. (ÖZGÜR GÖKÇE)
GanyanTime.com Android Mobil Uygulaması

6 Ağustos 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

6 Ağustos Beygir.com ADANA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Etkili koşuları ile KIBRISLI (3-8) ve son koşusunu beğendiğimiz KEİTA (6) birinciliğin güçlü adayları olup; EBABİL (4) ve TAŞKIR (2) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Etkili koşuları ile AKDENİZLİ (4) ve çim pistte etkili SELNUR (1) birinciliğin güçlü adayları olup; AL GINETTA (2) ve ORE (6) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Altılı Ganyanın ilk ayağında DREAM FAIRY (9), BALKA (7) ve DESVİ DANYA (4) birinciliğin güçlü adayları olup; AĞA ARDA (1) koşunun sürpriz ismidir.

4.Koşu: Etkili koşuları ile HAYATI CEDİD (1) ve son koşusunu fotoda kaybeden ARASHAN (6) birinciliğin güçlü adayları olup; BEYREK (4) ve DALLICALI (9) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Etkili koşuları ile TUĞBEY (1) ve son koşusunu ölçü almadığımız ÇELİKÇİÇEĞİ (3) birinciliğin güçlü adayları olup; KOZAN DAĞI (4) ve ALDUT (2) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Son iki koşusunu kazanan LAGUARDIA (3) favorimizdir. İdeal mesafesinde TIME FEEL (1) favorinin ciddi rakibi olup; SİNCAP GÜL (2) ve TORO TORO (4) hata affetmeyecek isimlerdir.

7.Koşu: DEVREM (2), SİMYACI (9) ve EXCELLENCE (3) birinciliğin güçlü adayları olup; YOSUN HATUN (10) koşunun sürpriz ismidir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Son koşusunu ölçü almadığımız MARK HOLMES (3) favorimizdir. İyi durumu ile SAHİBE (8) favorinin ciddi rakibi olup; VICTORY CHARM (2) ve KASAP ÜNAL (14) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.


24.01 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

24.01 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

23.01 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN