YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

6 Ağustos 2016 Cumartesi

Kurtiniadis

6 Ağustos Kurtiniadis ANKARA Tahminleri, Analizleri

 
------------------------ REKLAM ------------------------

CAIRO/FLASHING GIRL: Eküriler çok iyi pedigrileri ile dikkat çeken isimler. Ayağına çabuk seri kan hatlarına sahip olmalarının yanında idman pistinde de etkili göründükleri için, yarış hayatlarının ilk startlarında talihsizlik yaşamamaları halinde çok iyi dereceler sergileyebileceklerini düşünüyorum. Favorim eküriler.


BABA İHSAN: Gruptaki safkanların tamamı ön tarafta numara isteyecek isimlerden oluşmakta. Bu safkanların hemen gerisinde 3-4 gibi yer tutmasını beklediğim Baba İhsan, son dönemde çok istikrarlı yarışlar sergilediğinden dolayı, yarış yaşamının belkide en iyi dönemini yaşamasıyla birlikte, virajdan sonra bariyer dibinden alacak olduğu lideliği fotoya kadar korumasını bekliyorum.


PIONO SONATA/MOTHERLAND: Eküriler çok farklı görüntü içerisindeki isimler. Bugün de üstün sürati ile Piono Sonata çok şanslı konumda. Öte yandan ilk yarışını kazanan ekürisi de çok iyi durumdayken koşuyu kazanmamaları için herhangi bir neden göremiyorum. Alternatif Tek Adayımdır. Tek ve sert rakipleri CİVAN PEHLİVAN olacaktır. Artan yarış tecrübesiyle ekürilere zor anlar yaşatabilir.PEYDERPEY/KALİMBA: Yine Oğuz Yalçın ekürisi mensubu yeni koşacak iki tay da hazırlıkları ve orijinleri ile dikkat çeken isimler. İdman pistindeki iyi görüntülerini yarışa taşımaları halinde çok etkili sonuç almaları muhtemeldir.IRKIM: Son yarışında muazzam bir şekilde koşup etkili sprinti ile yarışı lehine çeviren safkan, bugün yine aynı şartlar altında yarışacak olmasından dolayı, benzer stildeki değişen jokeyi Müslüm Çelik idaresinde son viraja kadar kontrollü getirilip, etkili sprint yapabileceği son 300 lerde ortalarda belirmesini ve koşuyu kazanmasını bekliyorum .


BURCUTAY: Çok iyi bir orijini olmasına rağmen beklenen yarışını bir türlü sergileyemeyen kısrak nihayet son yarışında potansiyelini sahaya yansıtınca kolay kazandı. Bugün de benzer rakipler yanında yarışacak olmasından dolayı yine son metrelerde yapacak olduğu etkili sprinti ile koşuyu kazanabilir. Çimde kazanmasının ardından k
uma çıkacak olması soru işaretleri doğuracak olsa da kan hattı tam bir kum pist yatkını isimler olması sebebiyle ben bugün denk rakiplerini geride bırakacağına inanıyorum ve Alternatif Tek Adayımdır.NURHANBEY: Yarış karakteri çok düşük olmasına rağmen gününde olduğunda müthiş performanslar sergileyen safkan bugün son kazandığı rakiplerine benzer isimlerle yarışacak. Aleyhine gelişmesini beklediğim tempo sorun yaratmaz ise kazanmasını beklediğim isimdir. Alternatif Tek Adayımdır. Yarışın ağır tempoda koşulması muhtemel olacak olmasından dolayı MISAE ve SPEEDY GUNNER hatta startta çok fazla oyalanmaması halinde SERHUNCAN da çok şanslı konumdalardır. 


EYVAH UZUN MEHMET: Son koşusu ile yarış yaşamının en etkili performansını sergilediğine inandığım safkan, kendisine ters gelebileceği düşünülen uzun mesafede çok kolay bir şekilde kazandı. O koşusu ile birlikte uzun mesafede de lehine oluşabilecek gidiş hatlarda çok etkili performanslar sergileyebileceğini gösteren isim, bugün ağır kilosu altında yarışacak olmasa tereddütsüz banko önereceğim isim olurdu. Bu handikapı ile sadece Alternatif Tek olarak öneriyorum. Rakipleri şablonumdadır. 


ERSÖZLÜ: Sıkıntılı dönemlerini atlatmaya başladığını koşularının istikrarlaşmasıyla gözler önüne seren kalite safkan, gördüğü her koşudan sonra formunu bir basamak daha yukarı çekiyor. Bugün de son koşularına oranla daha müsait rakipler yanında start alacak olmasından dolayı koşuyu kazanmasını beklediğim isimdir. Alternatif Tek Adayım olup, kilosunun verdiği dezavantaj sebebi ile kendisine önereceğim rakipleri şablonumdadır.


ANKARA 1. ALTILI GANYAN

1.6.2.7.5
1.2.6
1- PIONO SONATA // 2-CİVAN PEHLİVAN
7.1.3.5.2
8.1.2.4
5-BURCUTAY // 2.3.4


ANKARA 2. ALTILI GANYAN

7.1.3.5.2
8.1.2.4
5-BURCUTAY // 2.3.4
4-NURHANBEY // 1.6.5
1-EYVAH UZUN MEHMET// 5.4.2.3
2-ERSÖZLÜ // 5.3.4.1

Bol alternatifli tahminler sunmaya çalıştım. Herkes bütçesi dahilinde kuponlar oluşturabilir.

Herkese Bol Şanslar.

Sizde tahmin ve yorumlarınızı aşağıda bulunan yorum bölümünden gönderebilirsiniz. 


19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN