GanyanTime.com
YENİ

6 Ağustos 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

6 Ağustos Nesine.com ANKARA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

1. Koşu: Sıralamam: 5-2-7-8-6

2. Koşu: Sıralamam: 2-6-3-4-1

3. Koşu: Sıralamam: 1

4. Koşu: Hazırlıklarında rakiplerinden daha iyi görünen 1 numaralı ARSENIC EKSPRES, bu görüntüsünü yarışına taşıması durumunda kazanabilir. 7 numaralı PEYDERPEY favorinin eksik koşması durumunda devreye girecek ilk isimdir. 5 numaralı LUCKY CORTES daha sonra değerlendirmeye alınmalı.

5. Koşu: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak günün 5. Koşusuna bütçenizin elverdiği ölçüde çok at yazmanızı tavsiye ediyorum.

6. Koşu: Ahmet Çelik’in tercih ettiği ve geride bıraktığı yarışları tatminkar olan 4 numaralı GÖRKEMLİ favorimdir. 3 numaralı SULTANHAN, 2 numaralı ÖRNEKAY ve 5 numaralı BURCUTAY sırasıyla rakipleridir.

7. Koşu: Kolay kazandığı koşunun ardından formunu koruyan 4 numaralı NURHANBEY’in, aynı yarışı tekrarlaması durumunda kazanması normal sonuç olacaktır.

8. Koşu: Uzak kazandığı koşu ile moral bulan 1 numaralı EYVAH UZUN MEHMET favori olmayı hak ediyor. Bu koşuya titizlikle hazırlanan 2 numaralı DİRANŞAN’a dikkat! İstikrarlı 5 numaralı ÇAĞLARKAN unutulmamalı. 5 numaralı PORSUK BEYİ sürprizim.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9. Koşu: 2 numaralı ERSÖZLÜ ile 3 numaralı NOISY BOY arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hata yapanın kazanan olmasını bekliyorum.