7 Ağustos Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin
GanyanTime.com Facebook GanyanTime.com Twitter
Reklam Alanı

7 Ağustos Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

1.Koşu: Günün ilk koşusunda NİLDA (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ERBABAM (1) en yakın takipçisi olacaktır.MERCANLI (4) ve ANILBEY (7) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Formda olan NAÇAL (4) koşudaki favori isimdir.BLUE KING (1) favorinin ciddi rakibi olacaktır.KING KAISER (3) ve DURAN AĞA (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: Artan formuyla KEPEZ STORM (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ZEUS (1) en yakın takipçisi olacaktır.SOYBAŞ (3) ve ATEN GOLD (5) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki İZSOY (2) ve ERTAŞ (4) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.YALIKAVAK (5) ciddi rakipleri olacaktır.RODOSTO (7) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

5.Koşu: İyi formuyla SOUL STAR (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.KURT TO KURT (3) ciddi rakibi olacaktır.SHANDA (11) ve ULUDAZ (8) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Deneyimli jokeyiyle IMPULSIVE (5) koşudaki favori isimdir.SERSERİ (8) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.ABBAS YOLCU (1) ve Mİ BOMBON (9) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi formuyla CİHANIM (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BÜYÜK AĞA (2) en yakın takipçisi olacaktır.DIAMOND FLAME (6) ve BIG BROWN (1) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: İyi durumdaki ELANİLİM (1) ve GAZEVAN (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.DOST ELİ (2) en yakın takipçileri olacaktır.TEMİZKAAN (10) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9.Koşu: Artan formuyla GREAT MASTER (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.AEGEAN (1) en yakın takipçisi olacaktır.TRANSPORTER (7) ve STAR GIRL (11) sonraki ihtimallerdir.

Sosyal Medya'da Bizi Mutlaka Takip Edin
Facebook Twitter Google+ RSS Beslemesi