YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
ANDROID MOBİL UYGULAMAMIZ YAYINDA! ALTTA BULUNAN HEMEN İNDİRİN BUTONUNA TIKLAYARAK TELEFONUNUZA KURULUMU KOLAYLIKLA GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ. UYGULAMAMIZI İNDİRDİKTEN SONRA 5 YILDIZ VERMEYİ VE YORUM YAPMAYI UNUTMAYINIZ...
GanyanTime.com Android Mobil Uygulaması

7 Ağustos 2016 Pazar

GanyanTime.com

7 Ağustos Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda NİLDA (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ERBABAM (1) en yakın takipçisi olacaktır.MERCANLI (4) ve ANILBEY (7) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Formda olan NAÇAL (4) koşudaki favori isimdir.BLUE KING (1) favorinin ciddi rakibi olacaktır.KING KAISER (3) ve DURAN AĞA (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: Artan formuyla KEPEZ STORM (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ZEUS (1) en yakın takipçisi olacaktır.SOYBAŞ (3) ve ATEN GOLD (5) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki İZSOY (2) ve ERTAŞ (4) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.YALIKAVAK (5) ciddi rakipleri olacaktır.RODOSTO (7) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

5.Koşu: İyi formuyla SOUL STAR (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.KURT TO KURT (3) ciddi rakibi olacaktır.SHANDA (11) ve ULUDAZ (8) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Deneyimli jokeyiyle IMPULSIVE (5) koşudaki favori isimdir.SERSERİ (8) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.ABBAS YOLCU (1) ve Mİ BOMBON (9) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi formuyla CİHANIM (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BÜYÜK AĞA (2) en yakın takipçisi olacaktır.DIAMOND FLAME (6) ve BIG BROWN (1) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: İyi durumdaki ELANİLİM (1) ve GAZEVAN (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.DOST ELİ (2) en yakın takipçileri olacaktır.TEMİZKAAN (10) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9.Koşu: Artan formuyla GREAT MASTER (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.AEGEAN (1) en yakın takipçisi olacaktır.TRANSPORTER (7) ve STAR GIRL (11) sonraki ihtimallerdir.


20.01 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

20.01 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

20.01 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN