GanyanTime.com
YENİ

7 Ağustos 2016 Pazar

GanyanTime.com

7 Ağustos Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda NURİ BEY (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.LION QUEEN (2) en yakın takipçisi olacaktır.COUNT ON YOU (7) ve UNCHAIN MY HEART (5) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Formda olan GÖRKEMBEY (1) koşudaki favori isimdir.MAGMA (5-3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.BARİYER (6) ve ERSANAĞA (7) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki GÜLMİSAL (11) koşudaki ilk şanslı isimdir.SULTANPELİN (9) en yakın takipçisi olacaktır.BOMBA (10) ve RİO KARNAVALI (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İyi formuyla DİZDAR BEY (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.GÖNÜL FIRTINASI (8) ciddi rakibi olacaktır.TULYARBABA (12) ve MAZIKIRAN (3) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki KARA OĞLUM (6) ve ÇINARLI (8) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.TASSOS (10) en yakın takipçileri olacaktır.CAMPS BAY (3) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

6.Koşu: İyi formuyla PRECIOUS JEWEL (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.PEKİN GOLD (4) en yakın takipçisi olacaktır.WRITE TO ELLIE (9) ve ŞİİRSEL (3) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki ŞEKER KAHRAMAN (8) koşudaki ilk şanslı isimdir.SWORD ON HIGH (7) en yakın takipçisi olacaktır.RED WARRIOR (6) ve ADALSON (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İyi formuyla WHITESOX (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.WILD HEART (11) ciddi rakibi olacaktır.PEPE (1) ve CANŞEN (8) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.