7 Ağustos Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin
GanyanTime.com Facebook GanyanTime.com Twitter
Reklam Alanı

7 Ağustos Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda NURİ BEY (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.LION QUEEN (2) en yakın takipçisi olacaktır.COUNT ON YOU (7) ve UNCHAIN MY HEART (5) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Formda olan GÖRKEMBEY (1) koşudaki favori isimdir.MAGMA (5-3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.BARİYER (6) ve ERSANAĞA (7) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki GÜLMİSAL (11) koşudaki ilk şanslı isimdir.SULTANPELİN (9) en yakın takipçisi olacaktır.BOMBA (10) ve RİO KARNAVALI (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İyi formuyla DİZDAR BEY (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.GÖNÜL FIRTINASI (8) ciddi rakibi olacaktır.TULYARBABA (12) ve MAZIKIRAN (3) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki KARA OĞLUM (6) ve ÇINARLI (8) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.TASSOS (10) en yakın takipçileri olacaktır.CAMPS BAY (3) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

6.Koşu: İyi formuyla PRECIOUS JEWEL (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.PEKİN GOLD (4) en yakın takipçisi olacaktır.WRITE TO ELLIE (9) ve ŞİİRSEL (3) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki ŞEKER KAHRAMAN (8) koşudaki ilk şanslı isimdir.SWORD ON HIGH (7) en yakın takipçisi olacaktır.RED WARRIOR (6) ve ADALSON (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İyi formuyla WHITESOX (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.WILD HEART (11) ciddi rakibi olacaktır.PEPE (1) ve CANŞEN (8) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

Sosyal Medya'da Bizi Mutlaka Takip Edin
Facebook Twitter Google+ RSS Beslemesi