YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
26.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 NİSAN İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

7 Ağustos 2016 Pazar

GanyanTime.com

7 Ağustos Mert Adam İSTANBUL Yarış Tahminleri ve Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.KOŞU: 1 ERBABAM bir süre geriye alınıp küçük sıkıntıları giderilen safkan her ne kadar eksik işlerle koşuya katılsa da bilinen sert temposuyla sevdiği mesafede çıktığı gibi kazanabilir. 6 NİLDA son yarısında hücumda çok geç kaldı bugün kısa mesafeye rağmen yarışın temposuna ayak uydurursa etkili olmasına bekliyorum. 4 MERCANLI kazanarak moral bulan safkan en küçük hatayı affetmeyecektir. Küçük kuponlara bu üç safkan yeterli olacaktır. Geniş oynayanlara 2 BİÇER ve 3 MENGUBERT önerecegim safkanlardır. 

2.KOŞU: 4 NAÇAL ilk startında stardan tereddütlü çıkınca grubun en gerisinde kaldı. Düzlüğe kadar jokeyini uğraştıran bir görüntüsü olmasına rağmen düzlükten sonra en dıştan yaptığı ataklar kendisine ikincilik getirdi süratli geçmesini beklediğim koşuda ilk şansı veriyorum. 1 BLUE KING muhteşem bir fiziğe sahip safkan ilk startında usta atlar gibiydi. İlk metreler geçilirken aldığı liderliği aynaya kadar taşıyarak kazanırken parlak bir görüntü çizdi, bu iki safkandan en az hata yapan kazanacaktır. 

3.KOŞU: 1 ZEUS muhtemelen Börteçine'nin süratlendireceği koşuda rakibinin hemen arkasında pozisyon alıp düzlüğe çıkılırken yapacağı bindirmeyle alacağı liderliği fotoya kadar taşıyabilir, ilk şansı bu safkana veriyorum. 4 LORD OF PERA son yarışında mesafe yetmedi uzayan mesafede önde erken bir kapışma olursa kolay bir galibiyet alacaktır. 3 SOYBAŞ son koşularına oranla bu sefer uygun kilosuyla koşacak olan safkan son kötü yarışlarını bizlere unutturabilir. 

4.KOŞU: 4 ERTAŞ bu sezon adından sıkça bahsettirecektir. İlk yarışında klas bir safkan olduğunu bize gösterdi düzlükten sonra aralardan çıkarak yaptığı kısa sprintle gösterişli bir galibiyet alan safkan kendinden çok emin ve düzgün aksiyonları görülmeye değerdi, riskli kuponlar tek olarak düşünülebilir. Son yarışı safkana galop gibi gelen 2 İZSOY bu sefer çok farklı koşacaktır, en az favorim kadar birincilik şansına sahiptir. 

5.KOŞU: Sürprize açık bu koşuda ilk şansı güzel hazırlıklarıyla hedef yaptırıldığı ve ahırının bu sefer birincilik beklediği 3 KURT TO KURT'a veriyorum. Son koşularına oranla bu sefer uygun rakiplerini yanında 11 SHANDA ve fotada kaybettiği yarışın ardından çok daha iyi duruma gelen 6 SAUL STAR ilk planda düşünülmelidir. 1 DEAD PEAN, 8 ULUNAZ, 12 STORY MOMENT, 2 GREGOR KAFKA, 5 SİLİNDİR maidenden çıkmak için büyük mücadele göstereceklerdir. 

6.KOŞU: 8 SERSERİ önde boş kalacak olup ters mesafeye rağmen çıktığı gibi kazanabilir. 1 ABBAS YOLCU sürpriz yaptığı koşu sonrası burda da kendine şans yaratabilir. 5 IMPULSIVE ve 7 ROCKET MAN sert rakiplerinin en küçük hatasını affetmeyeceklerdir. 

7.KOŞU: CİHANİM son koşusunda jokeyinin teşviklerine rağmen bir türlü dıştan arttırıp istediği bitirici siprinti yapamadı uygun grupta bu sefer kazanmaya yakındır, küçük kuponlara alternatif banko öneriyorum. 2 BÜYÜKAĞA kosunun temposu lehine gözüküyor, bu sefer kazanabilir. Sorunlarından kurtulan 5 RYAN AREL sürpriz sevenlerin ilk tercihi olmalıdır. 

8.KOŞU: 1 ELANİLİM bu sefer uygun rakiplerini bulan safkan birinciliğin en güçlü adayıdır, yarışı ön grupta takip edip düzlükten sonra öndeki rakibi Temizkaan'la kısa bir mücadelesinin ardından rakibine hakim olup koşuyu kazanacaktır BANKO olarak öneriyorum.  

9.KOŞU: 4 GREAT MASTER ara sonrası koştuğu yarışı ikinci bitiren safkan son yarış galobunda çok formda olduğu gözüküyor bu performansını koşuya yansıtırsa maidenden çıkacaktır. 7 TRANSPORTER bir süre geri alınmasına rağmen yeterli hazırlıkları bulunan safkan birincilik mücadelesi verecektir. 1 AEGEAN son yarışı tesadüf değilse favori safkanlara zor anlar yaşatabilir. 

BİRİNCİ ALTILI GANYAN ŞABLONUM 

1.KOŞU: 1,6,4,2,3 
2.KOŞU: 4,1 
3.KOŞU: 1,4,3 
4.KOŞU: 4 // 2 
5.KOŞU: 3,11,6 // 1,8,12,2,5 
6.KOŞU: 8,1,5,7 

YEDİLİ GANYAN ve İKİNCİ ALTILI ŞABLONUM 

3.KOŞU: 1,4,3 
4.KOŞU: 4 // 2
5.KOŞU: 3,11,6,1,8,12,2,5 
6.KOŞU: 8,1,5,7 
7.KOŞU: 3,2,5 
8.KOŞU: 1-ELANİLİM 
9.KOŞU: 4,7,1 

Sizde tahmin ve yorumlarınızı aşağıda bulunan yorum bölümünden gönderebilirsiniz. 


26.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
26.04 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN