GanyanTime.com
YENİ

8 Ağustos 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

8 Ağustos Beygir.com ADANA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

1.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile ARAP EDA (7) ve ZEYNOABLA (15) birinciliğin güçlü adayları olup; HAYALET SÜVARİ (13) ve ALKANATLIM (6) sonraki ihtimallerdir.


2.Koşu: Etkili koşuları ile KAZİMBABA (3) ve son koşusunu kazanan KARA MAHMUT (6) birinciliğin güçlü adayları olup; KÜÇÜK MATRA (2) ve SKORER (7) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Son koşusunu kazanan MY NERİS (1) favorimizdir. etkili koşuları ile MARAKUJA (4) favorinin ciddi rakibi olup; ELİFNUR (2) ve QUEEN VICTORY (3) hata affetmeyecek isimlerdir.

4.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile SANCAKOĞLU (5) ve FIRAT AĞA (2) birinciliğin güçlü adayları olup; JUNYIR SANCAK (3) ve KAMANİÇE (6) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Son koşusunda beğenilen BALIKLIOVALI (1) favorimizdir. İyi durumu ile ŞEREFLİCAN (9) favorinin ciddi rakibi olup; ÖMERHANBEY (7) ve UÇAN MERT (6) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

6.Koşu: Son koşusunu beğendiğimiz MASCHERANO (1) favorimizdir. Son koşusunu ölçü almadığımız HECTOR (2) favorinin ciddi rakibi olup; CAPE FREE (3) ve HOPE DIAMOND (6) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

7.Koşu: Son koşusunu kazanan SEBOŞ (1) uyum sağladığı jokeyi ile favorimizdir. Formunu geliştiren LEGENDARY QUEEN (5) favorinin ciddi rakibi olup; ICE FOUNTAIN (6) ve WAVE RUNNER (7) ihmale gelmeyecek isimlerdir.

8.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile SOYLU TURBO (14) ve TEKBABA (4) birinciliğin güçlü adayları olup; DOĞANKAAN (1) ve NADİDE SULTAN (11) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9.Koşu: Etkili koşuları ile DİLŞEKER (4) ve son koşularında dikkat çeken KIŞGÜLÜ (15) birinciliğin güçlü adayları olup; BEYAZ ÖRTÜ (6-3) ve YILDIZGÜZELİ (13) sonraki ihtimallerdir.