YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
21.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

7 Ağustos 2016 Pazar

GanyanTime.com

8 Ağustos Beygir.com KOCAELİ At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda KRASNODAR (5),HERR ATAKAN (3) ve SAM SULTAN (10) birinciliğin güçlü adayları olup; KALINAGO (4) koşunun sürpriz ismidir.

2.Koşu: Etkili koşuları ile TOKATÇI (2) ve son koşusunu kazanan BALYECİ SALİH (1) birinciliğin güçlü adayları olup; HANDI GIRL (3) ve KİM (4) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile ROYAL SET (7) ve RÜZGAR GOLD (8) birinciliğin güçlü adayları olup; CALIFORNIA DREAM (2) ve COCHABAMBA (3) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Son üç koşusunu kazanan FENERLİCAN (4) üstün performansı ile günün güvenilir safkanlarından olup; ONURLUCAN (5), YOLDAŞ (2) ve ALMAATA (3) hata kollayacak safkanlardır.

5.Koşu: Son koşusunda beğenilen GALACTICA (4) favorimizdir. İyi durumu ile CORITIBA (3) favorinin ciddi rakibi olup; ABRAJ (2) ve BUENOS DIAS (9) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

6.Koşu: Son koşusunda dikkat çeken YEDİİKLİM (4) favorimizdir. İyi durumu ile PEXUSS (3) favorinin ciddi rakibi olup; KIZIM İDİL (2) ve ESENLİ (7) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

7.Koşu: Son koşusunu kazanan BABAESKİ (2) uyum sağladığı jokeyi ile favorimizdir. Formunu geliştiren SAYGIDEĞER (3) favorinin ciddi rakibi olup; PEKSOYUNOĞLU (8) ve ÇIRPANLI (1) ihmale gelmeyecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

8.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile KING BURAK (4) ve KRALİÇE HERA (12) birinciliğin güçlü adayları olup; CIRIPAHA (11) ve KIZILBEY (5) sonraki ihtimallerdir.


21.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.05 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN