YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
25.03 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.03 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.03 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
YAZARLARIMIZ 23 MARTTA YİNE ŞOV YAPTI! ÖZGÜR GÖKÇE'NİN KOCAELİ ALTILI TAHMİNİ 228 TL - YEDİLİ GANYAN TAHMİNİ 967 TL, HALİL ERDEM'İN KEMPTON PARK ALTILI TAHMİNİ 222 TL KAZANDIRDI! TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

8 Ağustos 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

8 Ağustos Mert Adam KOCAELİ Altılı Tahmini ve Analizi

 
------------------------ REKLAM ------------------------

BUENOS DIAS: Son koşusunda müthiş bir sprintle sonuca ulaşmıştı, çok potansiyelli bir tay olmasına rağmen yaşadığı bazı talihsizlikler safkanın tam kapasite koşmasına engel oluyordu. Sentetik piste oranla kaba kumda çok farklı bir kimliğe bürünecek olan safkanı son kazandığı yarışında da siz yarış severlere önermiştim. Bugün koşuya bakacak olursak yarışın çok yüksek tempoda gidecek olması boş kilosuyla rakiplerine oranla safkann şansını artırdığını düşünüyorum. Özellikle Galactica, Andarkan, Coritiba gibi süratli safkanların bir arada olması koşuyu çok yüksek tempolara taşıyacaktır.sonlarda çok kuvvetli gelecek olan BUENOS DIAS'ın koşuyu kazanmasını bekliyorum ve günün BANKO safkanı olarak öneriyorum. 

SAYGIDEĞER: Son yarışında son 300 geçilirken koşuyu kazanan safkanın dışa doğru hafif açılması sonucu aksiyonları bozulunca yarışı derecesiz bitirmek zorunda kaldı. Bugün şayet sıkıntı yaşamazsa koşuyu kazanmasını bekliyorum ve alternatif banko öneriyorum. 

KOCELİ ALTILI ŞABLONUM 

1.AYAK: 3,8,2,7,6 
2.AYAK: 4,5,7,10,11 
3.AYAK: 9 BUENOS DIAS 
4.AYAK: 7,4,2,3,5 
5.AYAK: 3 // 7,2,4 
6.AYAK: 1,6,4,5,11 

Sizde tahmin ve yorumlarınızı aşağıda bulunan yorum bölümünden gönderebilirsiniz. Tüm takipçilerimize bol şans ve bol kazanç dilerim. 


25.03 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

25.03 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.03 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN