YENİ
12 EKİM'DE DE KAZANDIRMAYA DEVAM ETTİK! Yazarımız Özgür Gökçe'nin 12 Ekim ANKARA 1. Altılı tahmini 793 TL, Adanalı'nın İZMİR Altılı tahmini ise 296 TL kazandırmıştır. // Ayrıca yazarımız Adana'lı 3 Ekim DİYARBAKIR altılısını doğru tahmin ederek 65.728 TL kazandırmıştır. Bizi takip etmeye ve desteklemeye devam edin.

8 Ağustos 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

8 Ağustos Mert Adam KOCAELİ Altılı Tahmini ve Analizi

 

BUENOS DIAS: Son koşusunda müthiş bir sprintle sonuca ulaşmıştı, çok potansiyelli bir tay olmasına rağmen yaşadığı bazı talihsizlikler safkanın tam kapasite koşmasına engel oluyordu. Sentetik piste oranla kaba kumda çok farklı bir kimliğe bürünecek olan safkanı son kazandığı yarışında da siz yarış severlere önermiştim. Bugün koşuya bakacak olursak yarışın çok yüksek tempoda gidecek olması boş kilosuyla rakiplerine oranla safkann şansını artırdığını düşünüyorum. Özellikle Galactica, Andarkan, Coritiba gibi süratli safkanların bir arada olması koşuyu çok yüksek tempolara taşıyacaktır.sonlarda çok kuvvetli gelecek olan BUENOS DIAS'ın koşuyu kazanmasını bekliyorum ve günün BANKO safkanı olarak öneriyorum. 

SAYGIDEĞER: Son yarışında son 300 geçilirken koşuyu kazanan safkanın dışa doğru hafif açılması sonucu aksiyonları bozulunca yarışı derecesiz bitirmek zorunda kaldı. Bugün şayet sıkıntı yaşamazsa koşuyu kazanmasını bekliyorum ve alternatif banko öneriyorum. 

KOCELİ ALTILI ŞABLONUM 

1.AYAK: 3,8,2,7,6 
2.AYAK: 4,5,7,10,11 
3.AYAK: 9 BUENOS DIAS 
4.AYAK: 7,4,2,3,5 
5.AYAK: 3 // 7,2,4 
6.AYAK: 1,6,4,5,11 

Sizde tahmin ve yorumlarınızı aşağıda bulunan yorum bölümünden gönderebilirsiniz. Tüm takipçilerimize bol şans ve bol kazanç dilerim.