YENİ
21 Ekim Cumartesi günü Adana yarışlarında 7’li Ganyan’ı bilen çıkmadığı için 75.650,74 TL, 23 Ekim Pazartesi günü yapılacak Adana yarışlarına devretti. // 24 Ekim Salı (dahil) gününden itibaren Diyarbakır da 6’lı Ganyan saat 14.30'da başlayacak.

8 Ağustos 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

8 Ağustos Nesine.com ADANA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 

4. Koşu: 5 numaralı SANCAKOĞLU ile 6 numaralı KAMANİÇE arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hata yapanın kazanan olmasını bekliyorum.

5. Koşu: Son yarışıyla kazanacak kıvama geldiğini gözler önüne seren 9 numaralı ŞEREFLİCAN, risk alınıp tek yazılabilir. 1 numaralı BALIKLIOVALI rakip yazacaklara önerim.

6. Koşu: Dişine göre rakipler yanında 1 numaralı MASCHERANO favori olmayı hak ediyor. 3 numaralı CAPE FREE en ciddi rakibidir. 5 numaralı ALWAYS CRAZY, 6 numaralı HOPE DIAMOND, 2 numaralı HECTOR ile 7 numaralı DAÇAPİ geniş şablonlara önerim.

7. Koşu: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak günün 7. Koşusuna bütçenizin elverdiği ölçüde çok at yazmanızı tavsiye ediyorum. 

8. Koşu: 14 numaralı SOYLU TURBO ile 4 numaralı TEKBABA önceliklerim. Gördüğü yarışının ardından daha iyi duruma gelen 1 numaralı DOĞANKAAN sürprizim.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9. Koşu: Ekonomik kuponlara; 4 numaralı DİLŞEKER ile 15 numaralı KIŞGÜLÜ öncelikle işaretlenmeli. Geniş kuponlar şablonumda paylaştığım rakamsal sıralamayı değerlendirebilir.