YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
25.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.04 NİSAN ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

8 Ağustos 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

8 Ağustos Nesine.com ADANA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

4. Koşu: 5 numaralı SANCAKOĞLU ile 6 numaralı KAMANİÇE arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hata yapanın kazanan olmasını bekliyorum.

5. Koşu: Son yarışıyla kazanacak kıvama geldiğini gözler önüne seren 9 numaralı ŞEREFLİCAN, risk alınıp tek yazılabilir. 1 numaralı BALIKLIOVALI rakip yazacaklara önerim.

6. Koşu: Dişine göre rakipler yanında 1 numaralı MASCHERANO favori olmayı hak ediyor. 3 numaralı CAPE FREE en ciddi rakibidir. 5 numaralı ALWAYS CRAZY, 6 numaralı HOPE DIAMOND, 2 numaralı HECTOR ile 7 numaralı DAÇAPİ geniş şablonlara önerim.

7. Koşu: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak günün 7. Koşusuna bütçenizin elverdiği ölçüde çok at yazmanızı tavsiye ediyorum. 

8. Koşu: 14 numaralı SOYLU TURBO ile 4 numaralı TEKBABA önceliklerim. Gördüğü yarışının ardından daha iyi duruma gelen 1 numaralı DOĞANKAAN sürprizim.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9. Koşu: Ekonomik kuponlara; 4 numaralı DİLŞEKER ile 15 numaralı KIŞGÜLÜ öncelikle işaretlenmeli. Geniş kuponlar şablonumda paylaştığım rakamsal sıralamayı değerlendirebilir.


25.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
25.04 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN