GanyanTime.com
YENİ

8 Ağustos 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

9 Ağustos Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

1.Koşu: Günün ilk koşusunda HAPPY GO LUCKY (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.LADY TULPAR (5) en yakın takipçisi olacaktır.HÜLYAKIZ (2) ve DOĞA KRALİÇESİ (4) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Formda olan GLOIN (1) koşudaki favori isimdir.SAWYER (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.YOUNG BOND (3) ve KARAESER (4) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki HERİF (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.BARBEL (1) en yakın takipçisi olacaktır.RAPIDAMENTE (7) ve YASMİN (8) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: Formda olan ATES KUSU (3) koşudaki favori isimdir.AKINŞAH (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.TUĞRA (6) ve MOLU BEYİ (9) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki XDRIVE (3) ve MATALON (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.GERGERİLİ BURHAN (2) en yakın takipçileri olacaktır.ÖZDEMİR (5) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

6.Koşu: Artan formuyla ARIM (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.FÜLANE (3) en yakın takipçisi olacaktır.GÜLÜŞÜNGİZİ (5) ve BECENE GÜLÜ (4) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki BENAZİR KIZ (3) ve KÜÇÜK DEMİRKIRIM (6) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.YANIKALİ (1) ciddi rakibi olacaktır.BELA MİYA (8) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Formda olan GÜMBÜRGÜMBÜR (1) koşudaki favori isimdir.KATI SEMİH (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.YÜKSELİM (7) ve SEZAR (5) sonraki ihtimallerdir.