YENİ
DUYURU! 18 HAZİRAN ŞANLIURFA YAYINLARI ÖĞLE SAATLERİNDE EKLENECEKTİR, ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ. EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
18.06 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

9 Ağustos 2016 Salı

GanyanTime.com

9 Ağustos Beygir.com KOCAELİ At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda MAN ON FIRE (2-3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.GALLOP TO WEST (5) ciddi rakibi olacaktır.MARMARAY (7) ve PATATUKA (4) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki NEHİR CAN (8) koşudaki ilk şanslı isimdir.COUNTRY EKSPRESS (3) ciddi rakibi olacaktır.VELİAHT BETÜL (11-6) ve ATAÇ GIRL (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: İyi formuyla ÇALIK (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.EFEKAN (1) en yakın takipçisi olacaktır.ZORLUAT (6-10) ve SANCAR BEY (3) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki AMBERİM (1) ve MY DAUGHTER (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.MADEMOISELLE (2) en yakın takipçileri olacaktır.GAZELLE EYES (5) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

5.Koşu: Formda olan ATLIOĞLUM (2) koşudaki favori isimdir.FEHİMAN (10) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.EDEBEY (8) ve SEMİHKAN (5) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

6.Koşu: İyi formuyla HEADWAY (9) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ADABEYI (2) ciddi rakibi olacaktır.VAYVAYVAY (1) ve KING YAVUZ (4) sonraki ihtimallerdir.


18.06 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
18.06 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN