YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------

24.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.02 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
ÜCRETSİZ KAZANDIRAN YARIŞ SİTENİZ 20 ŞUBAT ÖZGÜR GÖKÇE ÇİFT BANKOLU KOCAELİ ALTILISI 236 TL KAZANDIRDI! TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

9 Ağustos 2016 Salı

GanyanTime.com

9 Ağustos Beygir.com KOCAELİ At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda MAN ON FIRE (2-3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.GALLOP TO WEST (5) ciddi rakibi olacaktır.MARMARAY (7) ve PATATUKA (4) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki NEHİR CAN (8) koşudaki ilk şanslı isimdir.COUNTRY EKSPRESS (3) ciddi rakibi olacaktır.VELİAHT BETÜL (11-6) ve ATAÇ GIRL (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: İyi formuyla ÇALIK (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.EFEKAN (1) en yakın takipçisi olacaktır.ZORLUAT (6-10) ve SANCAR BEY (3) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki AMBERİM (1) ve MY DAUGHTER (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.MADEMOISELLE (2) en yakın takipçileri olacaktır.GAZELLE EYES (5) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

5.Koşu: Formda olan ATLIOĞLUM (2) koşudaki favori isimdir.FEHİMAN (10) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.EDEBEY (8) ve SEMİHKAN (5) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

6.Koşu: İyi formuyla HEADWAY (9) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ADABEYI (2) ciddi rakibi olacaktır.VAYVAYVAY (1) ve KING YAVUZ (4) sonraki ihtimallerdir.


24.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

24.02 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

24.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN