YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
Takipçilerimizin Dikkatine 17 Aralık Pazar günü itibariyle sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz yeni sayfamız yayında olacak, takipte kalın.

9 Ağustos 2016 Salı

SERCAN çancı

9 Ağustos Kurtiniadis KOCAELİ Tahminleri

 
------------------------ REKLAM ------------------------

COMFORT ZONE: Yarışın gidiş hattı tamamiyle bu safkanın lehine. Oldukça süratli gitmeye aday koşuyu kazanmaya oldukça yakın olup ekürisi ile birlikte Alternatif Tek Adayımdır.


NEHİR CAN: Potansiyelli bir orijine sahip olan tay, ilk yarışını tekrarlaması halinde kolay kazanmasını beklediğim isimdir. BANKO...


ZORLUAT: Bu gruptan iyi bir safkan görüntüsündeki isim ön tarafa yakın gidip virajdan sonra gerçekleştirecek olduğu atakları ile yarışı kazanmasını beklediğim isimdir. Alternatif Tek Adayımdır.DECOLTE: Günün en zor koşusu olmakla beraber, ön tarafa gitmesini beklediğim bu isim Mademosille ile beraber yarışı çok süratlendirmedikleri takdirde etkili bir koşu sergileyebilir.


SEMİHKAN: Buradaki rakiplerinden daha iyi isimlerle ücadele ederken sağlıklı ve güçlü bir görüntü veren safkan, bugün müsait rakipleri yanında yarışacakolmasından dolayı koşuyu kazanmasını beklediğim isimdir. Aprantisi büyük bir hata yapmadığı takdirde kazanabilir. Alternatif Tek Adayımdır. 


HEADWAY: Son İstanbul koşusundaki bitiriş derecesi bu grubu geride bırakmaya oldukça yakın olup kolay kazanmasını beklediğim ismi BANKO olarak öneriyorum. 


ŞABLONUM

3-COMFORT ZONE // 5.6 
8-NEHİR CAN 
6-ZORLUAT // 2.1.3.7.4 
6-DECOLTE..9.1.3.5.8.2.4.7.10 
5-SEMİHKAN // 10.8.6.2.3.4 
9-HEADWAY 


16.12 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

16.12 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN