GanyanTime.com
YENİ

8 Ağustos 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

9 Ağustos Nesine.com ANKARA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

3. Koşu: İlk startı tatminkar olan 3 numaralı HERİF, birinciliğin en güçlü adayıdır. İkinci startının ardından bir süre geriye alınan ve bu koşuya titizlikle hazırlanan 1 numaralı BARBEL ilk rakibidir. Yarış hayatının ilk koşusunda ciddi faullere maruz kaldığı için gerçek gücünü gösteremeyen 2 numaralı ÇANAKÇI BEYİ’ne dikkat! 8 numaralı YASMİN ile 7 numaralı RAPIDAMENTE yazılarak ilk ayak geçilebilir.

4. Koşu: Tırnağının ucunda ve grubun en formda ismi olan 3 numaralı ATES KUSU favorimdir. 1 numaralı KANDEMİRKIR, 2 numaralı AKINŞAH, 5 numaralı SELMET, 6 numaralı TUĞRA, 7 numaralı CAMELOT, 4 numaralı MY HEART ve 9 numaralı MOLU BEYİ favorinin eksik koşması durumunda şansı artacakimageanchor="1" style="clear: right; float: right; font-family: "times new roman"; margin-bottom: 1em; margin-left: 1em; text-align: center;" isimlerdir.

5. Koşu: 1 numaralı MATALON, 3 numaralı XDRIVE, 2 numaralı GERGERİLİ BURHAN ve 4 numaralı OLGO arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hata yapanın kazanan olmasını bekliyorum.

6. Koşu: Bugünkü binicisi idaresinde ve yine bu pistte son yarışını kazanarak formunu bulduğunu gözler önüne seren 2 numaralı ARIM’ın, kazanmaya devam etmesini bekliyorum.

7. Koşu: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak günün 7. Koşusunun kapatılmasını tavsiye ediyorum. Bütçelere göre Şablonumda paylaştığım rakamsal sıralamayı dikkate alabilirsiniz.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8. Koşu: Bugünkü binici idaresinde start aldığı son 5 koşudan 4 birincilik çıkaran ağır kilolarla koşmaya alışkın 1 numaralı GÜMBÜRGÜMBÜR günün ikinci teki olarak şablonlara işaretlenebilir. 4 numaralı FİRİKYA ile 8 numaralı SELÇUKLUBEYİ rakip yazacaklara önerim.