YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
26.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 NİSAN İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

31 Ağustos 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

Büyük Taarruz Koşusu’nu Özcan Yıldırım ile ABBAS YOLCU Kazandı

 
------------------------ REKLAM ------------------------

İstanbul Veliefendi Hipodromu, 3 yaşlı İngiliz tayları için sezonun en önemli mücadelelerinden Büyük Taarruz Koşusu’na (Açık – G2) ev sahipliği yaptı. 8 koşulu yarış programının 7. koşusu olarak gerçekleşen ve sonucu merakla beklenen koşuda zafer bu yıl, Oğuz Yalçın’ın sahibi olduğu, jokeyi Özcan Yıldırım ile start alan ABBAS YOLCU (Mountain Cat - Lifechain / Abbas) isimli safkanın oldu.

Çim pistte 2400 metre mesafede, 3 yaşlı 6 İngiliz tayının katılımıyla düzenlenen Büyük Taarruz Koşusu’nda startla birlikte aldığı liderliği aynaya kadar korumayı başaran ABBAS YOLCU’nun ardında ikinciliği, Halis Karataş ile bu koşuya katılan VICTORY IS OURS (Victory Gallop - Lovely Doyoun / Doyoun) elde ederken, Selim Kaya idaresindeki ROCKET MAN (Lion Heart - Nice of Time / Sea Hero) üçüncü, Burak Averbak ile Büyük Taaruz Koşusu'nda boy gösteren GOLDINIADIS (Kurtiniadis - Gloria Mundi / Mountain Cat) ise dördüncü oldu.

Birincilik ikramiyesi 170.000 TL olan koşuda kazanan ABBAS YOLCU için bitiriş derecesi 2.29.60 olurken, farklar 1  Boy - 3 Boy - Uzak şeklinde sonuçlandı.

Türk yarışçılığının derbisi Gazi Koşusu ardından yakaladığı formu muhafaza etmeyi başaran doru erkek safkan ABBAS YOLCU, üst üste 3., toplamda ise 6. birinciliğine bir kez daha Özcan Yıldırım idaresinde uzandı. Başarılı safkan ayrıca, Beyoğlu Koşusu (G1), Mimar Sinan Koşusu (G3) ve Tendürek Koşusu (A3) galibidir.


26.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
26.04 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN