YENİ
12 EKİM'DE DE KAZANDIRMAYA DEVAM ETTİK! Yazarımız Özgür Gökçe'nin 12 Ekim ANKARA 1. Altılı tahmini 793 TL, Adanalı'nın İZMİR Altılı tahmini ise 296 TL kazandırmıştır. // Ayrıca yazarımız Adana'lı 3 Ekim DİYARBAKIR altılısını doğru tahmin ederek 65.728 TL kazandırmıştır. Bizi takip etmeye ve desteklemeye devam edin.

31 Ağustos 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

Elazığ Bel. Baş. Koşusu’nu Hüseyin Altunkılıç ile SILVERADO Kazandı

 

31 Ağustos Çarşamba günü, Elazığ Hipodromu’nda gerçekleştirilen Elazığ Belediye Başkanlığı Koşusu’nu (Açık-A3) Veysel Kahraman'ın SILVERADO (Indigo Red - Summer Queen / Tomba) isimli safkanı, jokeyi Hüseyin Altunkılıç idaresinde kazanmayı başardı.

Elazığ Belediye Başkanlığı adına düzenlenen, kum pistte 1900 metre mesafedeki yarışa 3+ yaşlı 14 İngiliz atı katıldı. Birincilik ikramiyesi 70.000 TL olan, son metrelere kadar büyük bir heyecanın yaşandığı koşunun  ikinciliğini, Necmi Altın idaresindeki BAWIKAL (Cuvee - Sheriff's Posse / Silver Deputy) elde ederken, koşuya Remzi Doğan idaresinde koşuya tempo veren LASER BOY (Strike The Gold - Nemo / Mountain Cat) sonlarda düşen temposu ile üçüncü,  son atakları ile Mehmet Akyavuz ile bu önemli koşuda yer alan KIRDEMİRKIR (Victory Gallop - Alcina / Beau Genius) da dördüncü oldu.

Kazanan SILVERADO fotoyu geçerken kronometreler 2.03.21’i gösterdi. Koşuda farklar ise Boyun - 1,5 Boy - Uzak şeklinde sonuçlandı.

Start almış olduğu 28 yarışta, 3. ve en önemli başarısına Elazığ Belediye Başkanlığı Koşusu'nu kazanarak ulaşan SILVERADO son olarak, 9 Eylül 2015 tarihinde yine Elazığ pistinde katıldığı Şartlı - 4 mücadeleyi, Necmi Altın idaresinde kazanmayı başarmıştı.