YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------


31 Ağustos 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

Elazığ Bel. Baş. Koşusu’nu Hüseyin Altunkılıç ile SILVERADO Kazandı

 

31 Ağustos Çarşamba günü, Elazığ Hipodromu’nda gerçekleştirilen Elazığ Belediye Başkanlığı Koşusu’nu (Açık-A3) Veysel Kahraman'ın SILVERADO (Indigo Red - Summer Queen / Tomba) isimli safkanı, jokeyi Hüseyin Altunkılıç idaresinde kazanmayı başardı.

Elazığ Belediye Başkanlığı adına düzenlenen, kum pistte 1900 metre mesafedeki yarışa 3+ yaşlı 14 İngiliz atı katıldı. Birincilik ikramiyesi 70.000 TL olan, son metrelere kadar büyük bir heyecanın yaşandığı koşunun  ikinciliğini, Necmi Altın idaresindeki BAWIKAL (Cuvee - Sheriff's Posse / Silver Deputy) elde ederken, koşuya Remzi Doğan idaresinde koşuya tempo veren LASER BOY (Strike The Gold - Nemo / Mountain Cat) sonlarda düşen temposu ile üçüncü,  son atakları ile Mehmet Akyavuz ile bu önemli koşuda yer alan KIRDEMİRKIR (Victory Gallop - Alcina / Beau Genius) da dördüncü oldu.

Kazanan SILVERADO fotoyu geçerken kronometreler 2.03.21’i gösterdi. Koşuda farklar ise Boyun - 1,5 Boy - Uzak şeklinde sonuçlandı.

Start almış olduğu 28 yarışta, 3. ve en önemli başarısına Elazığ Belediye Başkanlığı Koşusu'nu kazanarak ulaşan SILVERADO son olarak, 9 Eylül 2015 tarihinde yine Elazığ pistinde katıldığı Şartlı - 4 mücadeleyi, Necmi Altın idaresinde kazanmayı başarmıştı.


23.08 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------


23.08 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN